The Grand Tour láká na třetí řadu. Clarkson, Hammond a May se vrátí v lednu

Slavné trio moderátorů se vrací s třetí řadou své show The Grand Tour. První upoutávka je už venku a také známe datum premiéry.

Třetí řada motoristické show The Grand Tour s populární trojicí moderátorů Clarkson, Hammond a May bude nasazena do vysílání streamovací služby Amazon Prime Video již 18. ledna. Do světa už přitom byla vypuštěna první upoutávka, která dává vědět, že o komediální strasti postarších petrolheadů zase nebude nouze.

Dle prvních záběrů z nové řady moderátoři opět procestují kus světa za volanty těch nejrůznějších aut, ať už starých či nových. Jak můžeme vidět, Hammond zažil docela nepříjemné přejíždění úzkého mostu kdesi v džungli, přičemž mu jeho upravený pick-up samozřejmě v nejhorší možnou chvíli vypověděl službu.  

Chris Harris z Top Gearu naboural své Porsche 911 GT3. Střetl se s pick-upem

Chris Harris z Top Gearu naboural své Porsche 911 GT3. Střetl se s pick-upem

Dočkáme se i skupinového testu pořádných amerických aut v Detroitu – Dodge Challenger SRT Demon, Hennessey Exorcist Camaro a Ford Mustang RTR. Ale také nebude chybět klasická výzva, kdy trojka usedne do starých italských ojetin – Alfa Romeo GTV6, Lancia Gamma Coupe a Fiat X1/9. Deštivé počasí Skotska těmto kouskům asi nebude zrovna přát.

Mezi testovanými vozy se pak v traileru objeví i Lamborghini Urus nebo třeba McLaren Senna. A pochopitelně by to nešlo bez několika explozí a neplánovaných požárů. Rozpočet show prý dostal pořádně zabrat...

Minitest Suzuki Vitara 1.4 BoosterJet 4×4: Pořád jako pírko!

Suzuki Vitara 1.4 BoosterJet 4×4 (minitest)

Aktuální Vitara už nějakou dobu spoléhá výlučně na benzínové turbomotory a nedávno k nim nově přibylo i více bezpečnostních systémů. Jak jezdí se čtrnáctistovkou, manuálem a pohonem všech kol?

13.  12.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Nissan Altima 2.5 CVT SV: Mnohem lepší, než se může zdát

Nissan Altima 2.5 CVT SV (minitest)

Větší japonské sedany Evropa téměř ignoruje, z vlastní zkušenosti z amerických cest vám ale můžeme říci, že je to docela škoda. Třeba Nissan Altima je skvělý vůz s neskutečnou spotřebou!

11.  12.  2018 | Miro Mihálik | 67 příspěvků
Minitest Mini Cooper S E Countryman All4: Nabíjejte, jinak smysl nedává

Mini Cooper S E Countryman All4 (minitest)

Bruselští byrokraté nám připravili podmínky, které už brzy spustí lavinu hybridů. Pojďte se s námi skrze benzin-elektrický Countryman podívat, jak bude vypadat všední realita příštích let.

8.  12.  2018 | Miro Mihálik | 12 příspěvků