The Grand Tour láká na třetí řadu. Clarkson, Hammond a May se vrátí v lednu

Slavné trio moderátorů se vrací s třetí řadou své show The Grand Tour. První upoutávka je už venku a také známe datum premiéry.

Třetí řada motoristické show The Grand Tour s populární trojicí moderátorů Clarkson, Hammond a May bude nasazena do vysílání streamovací služby Amazon Prime Video již 18. ledna. Do světa už přitom byla vypuštěna první upoutávka, která dává vědět, že o komediální strasti postarších petrolheadů zase nebude nouze.

Dle prvních záběrů z nové řady moderátoři opět procestují kus světa za volanty těch nejrůznějších aut, ať už starých či nových. Jak můžeme vidět, Hammond zažil docela nepříjemné přejíždění úzkého mostu kdesi v džungli, přičemž mu jeho upravený pick-up samozřejmě v nejhorší možnou chvíli vypověděl službu.  

Chris Harris z Top Gearu naboural své Porsche 911 GT3. Střetl se s pick-upem

Chris Harris z Top Gearu naboural své Porsche 911 GT3. Střetl se s pick-upem

Dočkáme se i skupinového testu pořádných amerických aut v Detroitu – Dodge Challenger SRT Demon, Hennessey Exorcist Camaro a Ford Mustang RTR. Ale také nebude chybět klasická výzva, kdy trojka usedne do starých italských ojetin – Alfa Romeo GTV6, Lancia Gamma Coupe a Fiat X1/9. Deštivé počasí Skotska těmto kouskům asi nebude zrovna přát.

Mezi testovanými vozy se pak v traileru objeví i Lamborghini Urus nebo třeba McLaren Senna. A pochopitelně by to nešlo bez několika explozí a neplánovaných požárů. Rozpočet show prý dostal pořádně zabrat...

TEST Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4: Jak roztomilý Japonec vyzrál na EU

Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4

Zatímco řada evropských automobilek šíří názor, že malá SUV a crossovery pohon 4x4 nepotřebují, Suzuki se s tím nepáře a v modelu Ignis jej nabízí. Po nedávné modernizaci dokonce s hybridním pohonem, který je pro daný model jedinou možností.

včera | Jan Mička | 48 příspěvků
Chevrolet Corvette C1 vzbudil rozruch v centru Prahy. Tento rudý skvost řídí žena

Chevrolet Corvette C1

Kdy jste naposledy spatřili na silnici Chevrolet Corvette? Možná docela nedávno. Jenže se s vámi vsadíme o cokoliv, že původní typ C1 z poloviny 50. let to rozhodně nebyl. Přesto i v Česku jeden takový vzácný zámořský klenot jezdí!

8.  8.  2020 | Lukáš Prejzek | 12 příspěvků
Minitest BMW M850i xDrive Gran Coupé: Osm válců a čtyři věčně vysmáté hlavy

BMW M850i xDrive GC

Třetí karosářská varianta uzavírá náš obrázek o tom, jaká vlastně nová osmička je. Zároveň nám ale nedá si nevzpomenout na jedno z nejlepších aut na trhu. To je totiž také z Mnichova.

6.  8.  2020 | Vladimír Kadera | 30 příspěvků