The Grand Tour láká na třetí řadu. Clarkson, Hammond a May se vrátí v lednu

Slavné trio moderátorů se vrací s třetí řadou své show The Grand Tour. První upoutávka je už venku a také známe datum premiéry.

Třetí řada motoristické show The Grand Tour s populární trojicí moderátorů Clarkson, Hammond a May bude nasazena do vysílání streamovací služby Amazon Prime Video již 18. ledna. Do světa už přitom byla vypuštěna první upoutávka, která dává vědět, že o komediální strasti postarších petrolheadů zase nebude nouze.

Dle prvních záběrů z nové řady moderátoři opět procestují kus světa za volanty těch nejrůznějších aut, ať už starých či nových. Jak můžeme vidět, Hammond zažil docela nepříjemné přejíždění úzkého mostu kdesi v džungli, přičemž mu jeho upravený pick-up samozřejmě v nejhorší možnou chvíli vypověděl službu.  

Chris Harris z Top Gearu naboural své Porsche 911 GT3. Střetl se s pick-upem

Chris Harris z Top Gearu naboural své Porsche 911 GT3. Střetl se s pick-upem

Dočkáme se i skupinového testu pořádných amerických aut v Detroitu – Dodge Challenger SRT Demon, Hennessey Exorcist Camaro a Ford Mustang RTR. Ale také nebude chybět klasická výzva, kdy trojka usedne do starých italských ojetin – Alfa Romeo GTV6, Lancia Gamma Coupe a Fiat X1/9. Deštivé počasí Skotska těmto kouskům asi nebude zrovna přát.

Mezi testovanými vozy se pak v traileru objeví i Lamborghini Urus nebo třeba McLaren Senna. A pochopitelně by to nešlo bez několika explozí a neplánovaných požárů. Rozpočet show prý dostal pořádně zabrat...

Minitest Renault Captur 1.3 TCe: 1,333 stříbrných stříkaček na rozloučenou

Renault Captur 1.3 TCe (minitest)

Crossover Renault Captur se již brzy dočká nové generace. Stihli jsme se proto rozloučit s tou současnou, která nám připomněla, proč je tento malý nezmar tak populární.

včera | Vladimír Kadera | 29 příspěvků
S Fordem Ranger Raptor na střelnici: Střele neujede, všemu ostatnímu už ano!

S Fordem Ranger Raptor na střelnici

Pick-upy si lidé kupují hlavně jako pracovní stroje. Z dřívějška víme, že už mohou sloužit také jako stylový doplněk, Ford Ranger Raptor ale patří do úplně jiné škatulky.

19.  9.  2019 | Jan Mička | 16 příspěvků
TEST DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155: Odvážní Francouzi jsou zpátky!

DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155

Luxusní divize automobilky Citroën se stala samostatnou značkou v roce 2014. Jako první to s modelem DS 7 zkusila s karoserií SUV a nyní nastal čas jít dál. Asi vás nepřekvapí, že jde taktéž o SUV. Proč ne, když je lidé chtějí?

16.  9.  2019 | Vladimír Kadera | 29 příspěvků