The Grand Tour láká na třetí řadu. Clarkson, Hammond a May se vrátí v lednu

Slavné trio moderátorů se vrací s třetí řadou své show The Grand Tour. První upoutávka je už venku a také známe datum premiéry.

Třetí řada motoristické show The Grand Tour s populární trojicí moderátorů Clarkson, Hammond a May bude nasazena do vysílání streamovací služby Amazon Prime Video již 18. ledna. Do světa už přitom byla vypuštěna první upoutávka, která dává vědět, že o komediální strasti postarších petrolheadů zase nebude nouze.

Dle prvních záběrů z nové řady moderátoři opět procestují kus světa za volanty těch nejrůznějších aut, ať už starých či nových. Jak můžeme vidět, Hammond zažil docela nepříjemné přejíždění úzkého mostu kdesi v džungli, přičemž mu jeho upravený pick-up samozřejmě v nejhorší možnou chvíli vypověděl službu.  

Chris Harris z Top Gearu naboural své Porsche 911 GT3. Střetl se s pick-upem

Chris Harris z Top Gearu naboural své Porsche 911 GT3. Střetl se s pick-upem

Dočkáme se i skupinového testu pořádných amerických aut v Detroitu – Dodge Challenger SRT Demon, Hennessey Exorcist Camaro a Ford Mustang RTR. Ale také nebude chybět klasická výzva, kdy trojka usedne do starých italských ojetin – Alfa Romeo GTV6, Lancia Gamma Coupe a Fiat X1/9. Deštivé počasí Skotska těmto kouskům asi nebude zrovna přát.

Mezi testovanými vozy se pak v traileru objeví i Lamborghini Urus nebo třeba McLaren Senna. A pochopitelně by to nešlo bez několika explozí a neplánovaných požárů. Rozpočet show prý dostal pořádně zabrat...

TEST BMW X4 M40d/240 kW: Začnu mít konečně rád crossovery?

BMW X4 M40d

Projet se v nejvýkonnější naftové X4 někde na riviéře, prskali bychom nad jejím podivným designem. Když ale máte na silnicích kalamitu a objevíte její zábavně naladěnou čtyřkolku, máte Vánoce i v únoru.

17.  2.  2019 | Miro Mihálik | 21 příspěvků
Minitest Škoda Superb 1.5 TSI ACT DSG: Je to o úhlu pohledu

Škoda Superb 1.5 TSI ACT (minitest)

Nový motor, stejný výkon. Změnila se nějak základní Škoda Superb s jednotkou 1.5 TSI?

15.  2.  2019 | Vladimír Kadera | 90 příspěvků
TEST Škoda Kodiaq RS 2.0 TDI/176 kW: Dává smysl, jen trochu jiný

Škoda Kodiaq RS 2.0 TDI/176 kW

Při hodnocení Škody Kodiaq RS velice záleží na přístupu „pozorovatele“. Pokud vůz budete brát jako sportovní SUV, zřejmě vám brzy dojdou argumenty. V nabídce však rozhodně není nadbytečný.

12.  2.  2019 | Jan Mička | 85 příspěvků