Testovacie jazdy s Yarisom tento víkend aj na Slovensku

Minulý víkend si mohli záujemcovia vyskúšať Toyotu Yaris v ČR, tento víkend (23. - 24.9.) sa tak stane aj na Slovensku. Okrem skúšobných jázd budú u autorizovaných predajcov v rámci akcie „Yaris test víkend“ prebiehať aj rôzne súťaže o ceny v podobe cestovných tašiek, chladiacich boxov a mnoho ďalších praktických vecí. Víťazom sa stane ten, kto naloží batožinu a rôzne hračky do Yarisu za najkratší čas, pričom musí byť zachovaná možnosť s naloženým vozidlom odísť.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků