Testovací jízda až do domu

S posledními modely automobilky Toyota se lidé mohou seznámit přímo v pohodlí svých domovů. Tedy alespoň ti, kteří se rozhodnou využít nabídky brněnského autosalonu C&K. Bezplatná testovací jízda se totiž může odehrát přímo v místě jejich bydliště, stačí pouze kontaktovat prodejce.

Atraktivní nabídku mohou využít ti, kteří plánují koupi některého z posledních modelů japonské automobilky. Týká se to především Toyoty Yaris Spring a Toyoty Auris. Zatímco „malývelký“ Yaris v provedení 1,3 VVT-i 5dv Spring Base Cool a 1,3 VVT-i 5dv Spring 64 kW zaujme zajímavou cenou, hlavním argumentem Toyoty Auris 1,4 WT-i 5dv v limitované edici Auris 08 Edition je především neotřelý design.

Yaris Spring v jeho méně výkonné verzi lze v autosalonu C&K na Vídeňské ulici v Brně pořídit už za příjemných 279 900 Kč včetně DPH.  Vyšší verzi pak za 319 900 Kč a v limitované sérii lze nyní ušetřit až 40 000 Kč. A čím je oblíbený typ Toyota Yaris zajímavý? Díky prostornému interiéru, vysokému stupni bezpečnosti a extrémní spolehlivosti působí dojmem vozu vyšší třídy. Příjemná je také spotřeba vozu, ta dosahuje 5,4 l/100 km, respektive 6,0 l/100 km.

Toyota Auris 1,4 WT-i 5dv, za cenu 384 900 Kč a s průměrnou spotřebou 6l /100km, má také co nabídnout. Samozřejmostí jsou čtyři airbagy, klimatizace či parkovací senzory. Překvapivě prostorný interiér působí dojmem volnosti a vhodně podtrhuje dynamický vzhled karosérie, které není co vytknout. Suverénní jízdní vlastnosti, bezpečí a komfort dělají z Aurise vůz, který stojí zato pozvat k sobě domů. Objednat si testovací jízdu v daný čas a na daném místě je dalším zajímavým marketingovým tahem prodejců automobilů.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

dnes | Milan Lažanský
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
TEST Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD: Díky, Alberte!

Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD

Trvalo více než pět let, než Kia přetavila fantastický koncept GT v produkční auto. Najala na to ty správné lidi a výsledkem je gran turismo, který nemá v historii značky obdoby.

11.  1.  2018 | Jan Mička | 114 příspěvků