Tesla otevírá v Česku svou první pobočku. Otestovat můžete rovnou tři modely

Čeští fanoušci elektromobility by měli zbystřit. Už zítra si totiž budou moci dojít do pražského autosalonu pro zcela nový vůz Tesla. Jak to ale bude s dostupností?

Automobilka Tesla otevírá v Česku svou první prodejnu. Najdete ji na Praze 9 - Vysočany v ulici Freyova. Jde o rozšíření působnosti prvního oficiálního servisu značky v České republice, který zde vznikl v dubnu tohoto roku. Zpráva je to poněkud překvapivá. Rozšíření působnosti i na prodej nových vozů sice bylo v plánu, ale nikdo nečekal, že to půjde takhle rychle.

Gogoro Viva může být nová Tesla mezi skútry. Stojí stejně jako levné elektrokolo

Gogoro Viva může být nová Tesla mezi skútry. Stojí stejně jako levné elektrokolo

O věrohodnosti této informace se stále ještě spekuluje. Podle snímků emailů pozvánek na zítřejší slavnostní otevření, které pochází od evropského zastoupení Tesly, však můžete informaci považovat za věrohodnou. Dobrá zpráva je to určitě pro české fanoušky elektromobility. Pro nový vůz Tesla si totiž dosud museli do Německa, potažmo Rakouska. 

Autopilot Tesly nově nevyžaduje ani řidiče uvnitř vozu. Rizika nesou uživatelé

Autopilot Tesly nově nevyžaduje ani řidiče uvnitř vozu. Rizika nesou uživatelé

Tesla má v současnosti v nabídce čtyři modely - S, 3, X, a Y. Jak to bude na českém trhu s dostupností zatím jen těžko odhadnout. K vyzkoušení zde budou podle všeho tři modely - Model S, 3 a X. Již brzy vám snad budeme moci poskytnout další informace. 

TEST BMW M2 Competition M-DCT: Jednoduše to nejlepší

BMW M2 Competition M-DCT

S německými výkonovými válkami podpořenými opulentním luxusem a bezpečností se ze scény potichu vypařil důraz kladený na tu nejdůležitější esenci sportovních aut – lehkost. M2 Competition tento trend vysloveně neboří, protože je ale u BMW nejmenší, na odkaz staré školy úplně nezapomněla.

včera | Miro Mihálik
TEST Peugeot 508 SW GT 2.0 BlueHDi EAT8: Cena za design

Peugeot 508 SW GT 2.0 HDi EAT8

Kombi varianta nové 508 je pohledný a jemně avantgardní vůz, však také po zásluze získal letos ocenění Red Dot Design Award. Není to ale jediná jeho cena za design. Cenu za design totiž zaplatí i zákazníci. Jak fakticky, tak především v přeneseném významu.

13.  10.  2019 | Petr Schnagl | 105 příspěvků
Minitest Toyota Corolla HB 1.8 Hybrid: Víme, že má duši!

Toyota Corolla HB 1.8 Hybrid

Nová Corolla je pohled na segment C po Japonsku. Mazdě to vyšlo, Toyota má v rukávu hybridní trumfy.

10.  10.  2019 | Vladimír Kadera | 70 příspěvků