Tesla otevírá v Česku svou první pobočku. Otestovat můžete rovnou tři modely

Čeští fanoušci elektromobility by měli zbystřit. Už zítra si totiž budou moci dojít do pražského autosalonu pro zcela nový vůz Tesla. Jak to ale bude s dostupností?

Automobilka Tesla otevírá v Česku svou první prodejnu. Najdete ji na Praze 9 - Vysočany v ulici Freyova. Jde o rozšíření působnosti prvního oficiálního servisu značky v České republice, který zde vznikl v dubnu tohoto roku. Zpráva je to poněkud překvapivá. Rozšíření působnosti i na prodej nových vozů sice bylo v plánu, ale nikdo nečekal, že to půjde takhle rychle.

Gogoro Viva může být nová Tesla mezi skútry. Stojí stejně jako levné elektrokolo

Gogoro Viva může být nová Tesla mezi skútry. Stojí stejně jako levné elektrokolo

O věrohodnosti této informace se stále ještě spekuluje. Podle snímků emailů pozvánek na zítřejší slavnostní otevření, které pochází od evropského zastoupení Tesly, však můžete informaci považovat za věrohodnou. Dobrá zpráva je to určitě pro české fanoušky elektromobility. Pro nový vůz Tesla si totiž dosud museli do Německa, potažmo Rakouska. 

Autopilot Tesly nově nevyžaduje ani řidiče uvnitř vozu. Rizika nesou uživatelé

Autopilot Tesly nově nevyžaduje ani řidiče uvnitř vozu. Rizika nesou uživatelé

Tesla má v současnosti v nabídce čtyři modely - S, 3, X, a Y. Jak to bude na českém trhu s dostupností zatím jen těžko odhadnout. K vyzkoušení zde budou podle všeho tři modely - Model S, 3 a X. Již brzy vám snad budeme moci poskytnout další informace. 

Za volantem nové Toyoty Yaris: Hybrid s třemi válci nelže a má skvělý podvozek!

Toyota Yaris 1.5 Hybrid

Čtvrtá generace yarisu je v Evropě nejdůležitějším modelem značky. Pro Čechy navíc zajímavá i tím, že se bude nově vyrábět u nás u Kolína. S novinkou jsme se mohli blíže seznámit na prázdných silnicích v okolí Bruselu.

včera | Michal Dokoupil | 51 příspěvků
TEST Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4: Jak roztomilý Japonec vyzrál na EU

Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4

Zatímco řada evropských automobilek šíří názor, že malá SUV a crossovery pohon 4x4 nepotřebují, Suzuki se s tím nepáře a v modelu Ignis jej nabízí. Po nedávné modernizaci dokonce s hybridním pohonem, který je pro daný model jedinou možností.

9.  8.  2020 | Jan Mička | 54 příspěvků
Chevrolet Corvette C1 vzbudil rozruch v centru Prahy. Tento rudý skvost řídí žena

Chevrolet Corvette C1

Kdy jste naposledy spatřili na silnici Chevrolet Corvette? Možná docela nedávno. Jenže se s vámi vsadíme o cokoliv, že původní typ C1 z poloviny 50. let to rozhodně nebyl. Přesto i v Česku jeden takový vzácný zámořský klenot jezdí!

8.  8.  2020 | Lukáš Prejzek | 12 příspěvků