Tesla Model X zpátky v mosteckém terénu! Nově dostala i speciální pneumatiky

Nadšenci z webu Teslička.cz opět dokazují, že Tesla Model X je velice schopná i v terénu. O to víc, když ji vybavíte pořádným obutím.

Borci z půjčovny elektromobilů Teslička.cz se do terénu s Modelem X pustili již několikrát. Zpátky do mosteckého off-roadu areálu Czech Motorland se však nyní nevrátili v úplně sériovém stavu jako dříve. Podle dřívějších plánů totiž zkusili elektrické SUV z Kalifornie vybavit terénními pneumatikami.

Pochopitelně, off-road schopnosti Modelu X tak byly dále vylepšeny, přestože už v základu se auto chlubí hrstkou vychytávek, jež v terénu oceníte – pohon všech kol, podvozek chráněný titanovým krytem a nastavitelné vzduchové odpružení s možností světlé výšky až 230 mm.

Youtuberka si postavila Teslu pick-up. Je jediná na světě a její název pobaví

Youtuberka si postavila Teslu pick-up. Je jediná na světě a její název pobaví

Ve společnosti zmíněných pneumatik tak neměla Tesla s nástrahami off-road polygonu tak těžkou práci. A jako vždy, městské SUV projíždějící blátem a zašpiněné až po střechu vypadá prostě jaksi úžasně.

Teslička.cz v tuto chvíli nabízí zapůjčení elektromobilů kalifornského výrobce k řadě příležitostí. Do budoucna ale plánuje Model X půjčovat zákazníkům právě i na tyto off-road zážitky.

Minitest Renault Captur 1.3 TCe: 1,333 stříbrných stříkaček na rozloučenou

Renault Captur 1.3 TCe (minitest)

Crossover Renault Captur se již brzy dočká nové generace. Stihli jsme se proto rozloučit s tou současnou, která nám připomněla, proč je tento malý nezmar tak populární.

včera | Vladimír Kadera | 24 příspěvků
S Fordem Ranger Raptor na střelnici: Střele neujede, všemu ostatnímu už ano!

S Fordem Ranger Raptor na střelnici

Pick-upy si lidé kupují hlavně jako pracovní stroje. Z dřívějška víme, že už mohou sloužit také jako stylový doplněk, Ford Ranger Raptor ale patří do úplně jiné škatulky.

19.  9.  2019 | Jan Mička | 16 příspěvků
TEST DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155: Odvážní Francouzi jsou zpátky!

DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155

Luxusní divize automobilky Citroën se stala samostatnou značkou v roce 2014. Jako první to s modelem DS 7 zkusila s karoserií SUV a nyní nastal čas jít dál. Asi vás nepřekvapí, že jde taktéž o SUV. Proč ne, když je lidé chtějí?

16.  9.  2019 | Vladimír Kadera | 29 příspěvků