Tesla Model X zpátky v mosteckém terénu! Nově dostala i speciální pneumatiky

Nadšenci z webu Teslička.cz opět dokazují, že Tesla Model X je velice schopná i v terénu. O to víc, když ji vybavíte pořádným obutím.

Borci z půjčovny elektromobilů Teslička.cz se do terénu s Modelem X pustili již několikrát. Zpátky do mosteckého off-roadu areálu Czech Motorland se však nyní nevrátili v úplně sériovém stavu jako dříve. Podle dřívějších plánů totiž zkusili elektrické SUV z Kalifornie vybavit terénními pneumatikami.

Pochopitelně, off-road schopnosti Modelu X tak byly dále vylepšeny, přestože už v základu se auto chlubí hrstkou vychytávek, jež v terénu oceníte – pohon všech kol, podvozek chráněný titanovým krytem a nastavitelné vzduchové odpružení s možností světlé výšky až 230 mm.

Youtuberka si postavila Teslu pick-up. Je jediná na světě a její název pobaví

Youtuberka si postavila Teslu pick-up. Je jediná na světě a její název pobaví

Ve společnosti zmíněných pneumatik tak neměla Tesla s nástrahami off-road polygonu tak těžkou práci. A jako vždy, městské SUV projíždějící blátem a zašpiněné až po střechu vypadá prostě jaksi úžasně.

Teslička.cz v tuto chvíli nabízí zapůjčení elektromobilů kalifornského výrobce k řadě příležitostí. Do budoucna ale plánuje Model X půjčovat zákazníkům právě i na tyto off-road zážitky.

TEST Opel Combo Life 1.2 Turbo a Van XL 1.5 CDTI: Když dva nedělají totéž

Opel Combo Life 1.2 Turbo a Van XL 1.5 CDTI

Opel Combo pochází z kvarteta rodných bratrů, kteří se s obměnami prodávají pod značkami PSA i Toyoty. Je tedy nasnadě, že v odpovídajících verzích se nebudou výrazně lišit. Což je do značné míry pravda, avšak rozdíly se najdou a užitková verze se od osobních modelů liší víc, než by se na první pohled zdálo.

včera | Petr Schnagl | 8 příspěvků
Za volantem nového Audi A4: S4 TDI má neskutečnou sílu, TDI Evo zase spotřebu

Audi A4 2.0 TDI Evo a S4 TDI (první svezení)

Nejúspěšnější model automobilky Audi, A4, slaví v letošním roce 25 let od začátku výroby. Facelift je ideálním dárkem, obzvláště když se nezaměřil pouze na změnu vzhledu.

17.  7.  2019 | Jan Mička | 69 příspěvků
TEST Mazda 3 Skyactiv-D (85 kW): Válka proti mainstreamu

Mazda 3 Skyactiv-D

Vpředu nijak zvlášť výkonný diesel, vzadu torzní příčka, mezigeneračně vyšší hmotnost a základní cena téměř 600 tisíc. Skoro se chce říct, že tohle už nezachrání ani ta hezká tvářička. Až na to, že nová trojka je něčím víc než jen neobyčejně vypadajícím hatchbackem.

16.  7.  2019 | Miro Mihálik | 59 příspěvků