Tesla Model X zpátky v mosteckém terénu! Nově dostala i speciální pneumatiky

Nadšenci z webu Teslička.cz opět dokazují, že Tesla Model X je velice schopná i v terénu. O to víc, když ji vybavíte pořádným obutím.

Borci z půjčovny elektromobilů Teslička.cz se do terénu s Modelem X pustili již několikrát. Zpátky do mosteckého off-roadu areálu Czech Motorland se však nyní nevrátili v úplně sériovém stavu jako dříve. Podle dřívějších plánů totiž zkusili elektrické SUV z Kalifornie vybavit terénními pneumatikami.

Pochopitelně, off-road schopnosti Modelu X tak byly dále vylepšeny, přestože už v základu se auto chlubí hrstkou vychytávek, jež v terénu oceníte – pohon všech kol, podvozek chráněný titanovým krytem a nastavitelné vzduchové odpružení s možností světlé výšky až 230 mm.

Youtuberka si postavila Teslu pick-up. Je jediná na světě a její název pobaví

Youtuberka si postavila Teslu pick-up. Je jediná na světě a její název pobaví

Ve společnosti zmíněných pneumatik tak neměla Tesla s nástrahami off-road polygonu tak těžkou práci. A jako vždy, městské SUV projíždějící blátem a zašpiněné až po střechu vypadá prostě jaksi úžasně.

Teslička.cz v tuto chvíli nabízí zapůjčení elektromobilů kalifornského výrobce k řadě příležitostí. Do budoucna ale plánuje Model X půjčovat zákazníkům právě i na tyto off-road zážitky.

TEST Opel Corsa 1.2 Turbo (96 kW) GS Line: O důvod víc, proč kašlat na původ

Opel Corsa 1.2 Turbo GS Line

Na novém Opelu Corsa se hodně makalo. Výsledek je jedním slovem super, ale v určitých případech se dá snadno zaměnit.

25.  1.  2020 | Vladimír Kadera | 27 příspěvků
Poprvé za volantem nového Hyundaie i10 1.2 MPi: Když se chce, všechno jde!

Hyundai i10 1.2 MPi

Hyundai představil třetí generaci nejmenšího modelu i10. Nabízí ji s dvěma zážehovými motory a manuální či robotizovanou převodovkou. Kromě designu chce lákat i racionálním zaměřením a stále příznivou cenou.

23.  1.  2020 | Svět motorů | 15 příspěvků
TEST Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 DSG: Hodně rychlá horská turistika

Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 DSG

Nabídka verzí Škody Superb je teď nejširší v historii. Jednou z nich je i oplastovaný Scout, který u tohoto modelu slaví premiéru. Vyplatí se o něm uvažovat, nebo jsou lehce přizvednuté kombíky v době vzestupu vozů SUV už přežitkem?

21.  1.  2020 | Jan Mička | 76 příspěvků