Tesla Cybertruck zachycena v provozu. Elon Musk jel elektrickým pick-upem na večeři

Šéf Tesly pokračuje na vlně virální popularity a svůj rozporuplně přijatý Cybertruck opět ukázal na veřejnosti.

Během stále diskutovaného odhalení Tesly Cybertruck již Elon Musk ukázal elektrický pick-up v pohybu. Teď ovšem sám vytáhl prototyp na silnice v Kalifornii, aby ho se svými přáteli využil jako vhodný transport pro cestu na večeři. A samozřejmě po cestě i na místě v Malibu kradl pick-upem pozornost jako nic jiného na silnici.

Tesla Cybertruck oficiálně: Musk opět šokuje! Sci-fi pick-up ujede přes 800 km

Tesla Cybertruck oficiálně: Musk opět šokuje! Sci-fi pick-up ujede přes 800 km

Ač může Cybertruck vypadat na pódiu a oficiálních fotkách jako rekvizita ze sci-fi filmu, v případě spatření vozu na veřejné silnici mezi normálními auty je tento dojem ještě stokrát vyšší. I kdovíjaký hypersport by se nejspíše ve společnosti Cybertrucku musel trochu upozadit. O předvídané technice a rovněž ne zcela úspěšné prezentaci schopností pick-upu jsme už psali podrobněji.

Stále zůstává otázkou, na kolik se produkční verze modelu změní v závislosti na nejrůznějších předpisech a třeba mnohými diskutované bezpečnosti vůči chodcům. Přestože tedy Tesla již registrovala přes 250.000 předběžných rezervací vozu, velká část odborníků i veřejnosti nevěří, že by se design vozu do produkčního stavu ještě nezměnil. První dodávky vozů jsou přitom plánovány až na konec roku 2021.

Elon Musk dokázal, co ještě nikdo před ním. Ovládl nejdůležitější platformy světa

Elon Musk dokázal, co ještě nikdo před ním. Ovládl nejdůležitější platformy světa

Každopádně Elon Musk svou vizí jednoduše „zbořil internet“, což se doteď nikomu v automobilovém průmyslu nepodařilo, ne v takovém rozsahu. Na zaparkované auto u restaurace v Malibu se prý musel osobně podívat i herec Edward Norton, který na místě shodou náhod také večeřel.  

Poprvé za volantem nového Hyundaie i10 1.2 MPi: Když se chce, všechno jde!

Hyundai i10 1.2 MPi

Hyundai představil třetí generaci nejmenšího modelu i10. Nabízí ji s dvěma zážehovými motory a manuální či robotizovanou převodovkou. Kromě designu chce lákat i racionálním zaměřením a stále příznivou cenou.

23.  1.  2020 | Svět motorů | 13 příspěvků
TEST Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 DSG: Hodně rychlá horská turistika

Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 DSG

Nabídka verzí Škody Superb je teď nejširší v historii. Jednou z nich je i oplastovaný Scout, který u tohoto modelu slaví premiéru. Vyplatí se o něm uvažovat, nebo jsou lehce přizvednuté kombíky v době vzestupu vozů SUV už přežitkem?

21.  1.  2020 | Jan Mička | 76 příspěvků
Minitest Audi Q3 Sportback 45 TFSI quattro: Oko potěší. Ale co další smysly?

Audi Q3 Sportback 45 TFSI quattro

Trh SUV-kupé se rychle rozrůstá. Svého dalšího zástupce teď sype z rukávu Audi.

16.  1.  2020 | Vladimír Kadera | 19 příspěvků