Tesla Cybertruck zachycena v provozu. Elon Musk jel elektrickým pick-upem na večeři

Šéf Tesly pokračuje na vlně virální popularity a svůj rozporuplně přijatý Cybertruck opět ukázal na veřejnosti.

Během stále diskutovaného odhalení Tesly Cybertruck již Elon Musk ukázal elektrický pick-up v pohybu. Teď ovšem sám vytáhl prototyp na silnice v Kalifornii, aby ho se svými přáteli využil jako vhodný transport pro cestu na večeři. A samozřejmě po cestě i na místě v Malibu kradl pick-upem pozornost jako nic jiného na silnici.

Tesla Cybertruck oficiálně: Musk opět šokuje! Sci-fi pick-up ujede přes 800 km

Tesla Cybertruck oficiálně: Musk opět šokuje! Sci-fi pick-up ujede přes 800 km

Ač může Cybertruck vypadat na pódiu a oficiálních fotkách jako rekvizita ze sci-fi filmu, v případě spatření vozu na veřejné silnici mezi normálními auty je tento dojem ještě stokrát vyšší. I kdovíjaký hypersport by se nejspíše ve společnosti Cybertrucku musel trochu upozadit. O předvídané technice a rovněž ne zcela úspěšné prezentaci schopností pick-upu jsme už psali podrobněji.

Stále zůstává otázkou, na kolik se produkční verze modelu změní v závislosti na nejrůznějších předpisech a třeba mnohými diskutované bezpečnosti vůči chodcům. Přestože tedy Tesla již registrovala přes 250.000 předběžných rezervací vozu, velká část odborníků i veřejnosti nevěří, že by se design vozu do produkčního stavu ještě nezměnil. První dodávky vozů jsou přitom plánovány až na konec roku 2021.

Elon Musk dokázal, co ještě nikdo před ním. Ovládl nejdůležitější platformy světa

Elon Musk dokázal, co ještě nikdo před ním. Ovládl nejdůležitější platformy světa

Každopádně Elon Musk svou vizí jednoduše „zbořil internet“, což se doteď nikomu v automobilovém průmyslu nepodařilo, ne v takovém rozsahu. Na zaparkované auto u restaurace v Malibu se prý musel osobně podívat i herec Edward Norton, který na místě shodou náhod také večeřel.  

TEST Audi A3 Sportback 30 TDI S line: Náročné ho získat, snadné s ním žít

Audi A3 30 TDI S line

Čtvrtá generace Audi A3 oficiálně dorazila na český trh. Do testu jsme si vzali zajímavou verzi - kombinaci sportovní výbavy S Line a základního vznětového motoru 30 TDI (85 kW).

včera | Vladimír Kadera | 39 příspěvků
TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

7.  7.  2020 | Miro Mihálik | 34 příspěvků
Minitest Piaggio MP3 300 HPE Sport: Tak trochu auto, tak trochu skútr, 100% cool

Piaggio MP3 300 HPE Sport

Rádi byste požívali výhod skútru, ale na jednu stopu nemáte řidičák nebo odvahu? Pak doporučujeme tříkolové Piaggio MP3, omlazené a s posíleným motorem.

5.  7.  2020 | Jiří Baborský | 9 příspěvků