Tesla Cybertruck už má i vlastní garáž. Může stát vedle domu, ale i na Marsu

Designová společnost Lars Büro přišla s novou modulární stavbou Cybunker, která může sloužit nejen jako garáž pro Cybertruck od Tesly, ale i jako útočiště na Marsu.

Společnost Lars Büro se sídlem v New Yorku přišla se zajímavým nápadem, který má již blízko k realizaci. Tento nejnovější výtvor dostal jméno Cybunker a není to nic jiného, než garáž pro Cybertruck, poslední výkřik automobilky Tesla a kontroverzní dítě Elona Muska.

Tesla Cybertruck zachycena v provozu. Elon Musk jel elektrickým pick-upem na večeři

Tesla Cybertruck zachycena v provozu. Elon Musk jel elektrickým pick-upem na večeři

Nejde o obyčejnou garáž. Cybunker je vlastně přenosný modulární byt, ve kterém můžete parkovat. Lars Büro uvádí, že díky ocelové konstrukci a aerodynamickému tvaru se budova hodí i přírody nebo dokonce i na jinou planetu. K získání elektrické energie slouží solární panel na střeše.

Tesla Cybertruck oficiálně: Musk opět šokuje! Sci-fi pick-up ujede přes 800 km

Tesla Cybertruck oficiálně: Musk opět šokuje! Sci-fi pick-up ujede přes 800 km

Samotná garáž má výměru 55 m2, za ní je pak prostor o rozloze 165 m2, který se dá využít k bydlení či ke komerčním účelům. Veškeré počítačové systémy, vodní nádrže a baterie jsou schované ve „sklepě“ pod podlahou. 

Detaily o napájení, kapacitě baterií a dalších funkcí jsou zatím neveřejné. Zájemci už se ale prý našli a garáž/byt/útočiště na jiné planetě je již možné objednávat.

TEST Audi A3 Sportback 30 TDI S line: Náročné ho získat, snadné s ním žít

Audi A3 30 TDI S line

Čtvrtá generace Audi A3 oficiálně dorazila na český trh. Do testu jsme si vzali zajímavou verzi - kombinaci sportovní výbavy S Line a základního vznětového motoru 30 TDI (85 kW).

10.  7.  2020 | Vladimír Kadera | 73 příspěvků
TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

7.  7.  2020 | Miro Mihálik | 34 příspěvků
Minitest Piaggio MP3 300 HPE Sport: Tak trochu auto, tak trochu skútr, 100% cool

Piaggio MP3 300 HPE Sport

Rádi byste požívali výhod skútru, ale na jednu stopu nemáte řidičák nebo odvahu? Pak doporučujeme tříkolové Piaggio MP3, omlazené a s posíleným motorem.

5.  7.  2020 | Jiří Baborský | 10 příspěvků