Už i Škoda si utahuje z Elona Muska. Soucítí s ním a kouká na vlastní minulost

Kdo by to čekal? V hromadě vtípků na účet Elona Muska a jeho Cybertruck se nyní objevil i jeden od Škodovky.

Představení Tesly Cybertruck strhlo virální lavinu, ve které musel design elektrického pick-upu okomentovat snad každý na internetu. Podobně silný dosah nejen ve formě vtipných „memů“ se snad žádné automobilce v historii ještě nepovedl. Není tak vlastně divu, že se na vlně projely i některé další automobilky.

Nikdo ale nečekal, že do Elona Muska, šéfa kalifornské Tesly, a jeho Cybertrucku se na sociálních sítích pustí i sama Škoda. Přesněji tedy mluvíme o slovenském zastoupení, které v příspěvku suše vyjadřuje svůj soucit s komentáři na design elektrického pick-upu. „To je v poriadku, Elon, aj na našich pickupoch sa kedysi smiali,“ uvádí popisek na Facebooku

Elon Musk dokázal, co ještě nikdo před ním. Ovládl nejdůležitější platformy světa

Elon Musk dokázal, co ještě nikdo před ním. Ovládl nejdůležitější platformy světa

Slova Škody poukazují na fotku jednoho z těch podivnějších výtvorů české automobilky. Přesněji prototyp 786 z roku 1991 na základě Škody Favorit – užitkovou variantu s prodlouženým rozvorem, prosklenou nástavbou vzadu a divnějšími proporcemi. Podobně jako u Cybertrucku totiž nejde o zrovna nejpohlednější vozidlo na světě.

A aby toho nebylo málo, i samotné Lego přidalo svůj dílek do stavebnice. Respektive tedy ukázalo svou vlastní evoluci pick-upu, která nemá k designu Cybetrucku daleko. Jedná se totiž o kostku Lega se čtyřmi kolečky. „Nerozbitnost garantována,“ dodává na Facebooku australské zastoupení firmy.

TEST Opel Corsa 1.2 Turbo (96 kW) GS Line: O důvod víc, proč kašlat na původ

Opel Corsa 1.2 Turbo GS Line

Na novém Opelu Corsa se hodně makalo. Výsledek je jedním slovem super, ale v určitých případech se dá snadno zaměnit.

dnes | Vladimír Kadera | 25 příspěvků
Poprvé za volantem nového Hyundaie i10 1.2 MPi: Když se chce, všechno jde!

Hyundai i10 1.2 MPi

Hyundai představil třetí generaci nejmenšího modelu i10. Nabízí ji s dvěma zážehovými motory a manuální či robotizovanou převodovkou. Kromě designu chce lákat i racionálním zaměřením a stále příznivou cenou.

23.  1.  2020 | Svět motorů | 13 příspěvků
TEST Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 DSG: Hodně rychlá horská turistika

Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 DSG

Nabídka verzí Škody Superb je teď nejširší v historii. Jednou z nich je i oplastovaný Scout, který u tohoto modelu slaví premiéru. Vyplatí se o něm uvažovat, nebo jsou lehce přizvednuté kombíky v době vzestupu vozů SUV už přežitkem?

21.  1.  2020 | Jan Mička | 76 příspěvků