Už i Škoda si utahuje z Elona Muska. Soucítí s ním a kouká na vlastní minulost

Kdo by to čekal? V hromadě vtípků na účet Elona Muska a jeho Cybertruck se nyní objevil i jeden od Škodovky.

Představení Tesly Cybertruck strhlo virální lavinu, ve které musel design elektrického pick-upu okomentovat snad každý na internetu. Podobně silný dosah nejen ve formě vtipných „memů“ se snad žádné automobilce v historii ještě nepovedl. Není tak vlastně divu, že se na vlně projely i některé další automobilky.

Nikdo ale nečekal, že do Elona Muska, šéfa kalifornské Tesly, a jeho Cybertrucku se na sociálních sítích pustí i sama Škoda. Přesněji tedy mluvíme o slovenském zastoupení, které v příspěvku suše vyjadřuje svůj soucit s komentáři na design elektrického pick-upu. „To je v poriadku, Elon, aj na našich pickupoch sa kedysi smiali,“ uvádí popisek na Facebooku

Elon Musk dokázal, co ještě nikdo před ním. Ovládl nejdůležitější platformy světa

Elon Musk dokázal, co ještě nikdo před ním. Ovládl nejdůležitější platformy světa

Slova Škody poukazují na fotku jednoho z těch podivnějších výtvorů české automobilky. Přesněji prototyp 786 z roku 1991 na základě Škody Favorit – užitkovou variantu s prodlouženým rozvorem, prosklenou nástavbou vzadu a divnějšími proporcemi. Podobně jako u Cybertrucku totiž nejde o zrovna nejpohlednější vozidlo na světě.

A aby toho nebylo málo, i samotné Lego přidalo svůj dílek do stavebnice. Respektive tedy ukázalo svou vlastní evoluci pick-upu, která nemá k designu Cybetrucku daleko. Jedná se totiž o kostku Lega se čtyřmi kolečky. „Nerozbitnost garantována,“ dodává na Facebooku australské zastoupení firmy.

Škoda Felicia kdysi prošla i testem Top Gearu. Už tehdy byl Clarkson mistrem slova

Škoda Felicia kdysi prošla i testem Top Gearu. Už tehdy byl Clarkson mistrem slova

Škoda Felicia dostávala v britských médiích celkem dost prostoru. Dokonce vyhrála prestižní anketu.

4.  6.  2020 | Vladimír Kadera | 1 příspěvek
Minitest Volkswagen T-Cross 1.5 TSI ACT DSG: Kluk z plakátu

Volkswagen T-Cross 1.5 TSI ACT DSG

Nebude trvat dlouho a nabídka pohonných jednotek Volkswagen T-Cross projde drobnou úpravou. Benzinová patnáctistovka však zůstane, proto není od věci si říci, co od ní vlastně můžete očekávat.

3.  6.  2020 | Jan Mička | 15 příspěvků
Minitest Dacia Duster 1.0 TCe Prestige: V plné výbavě za cenu holé Fabie Combi!

Dacia Duster 1.0 TCe

Druhá Dacie Duster není žádnou horkou novinkou. Novinkou je ale akční ceník. SUV od Dacie totiž aktuálně můžete mít za necelých 220 tisíc, s plnou výbavou za 326.900 Kč. Vždy to ale bude tříválec s předním pohonem. Dává smysl?

31.  5.  2020 | Petr Schnagl | 114 příspěvků