Teplé jaro přeje prodejům motocyklů

Teplá zima a rychlý nástup jara přeje všem motorkářům. Nejenom že mohou téměř každodenně prohánět své stroje, ale dobré počasí se odrazilo i na rekordních prodejích nových strojů. Letošní první čtvrtletí se tak dá nazvat zlatými časy prodejců.

Za první čtyři měsíce se u nás prodalo 6 704 nových motocyklů, což je o neskutečných 40 procent více, než ve stejném období loňského roku. Navíc k tomuto číslu je třeba připočítat 6 375 ojetých motocyklů, které k nám byly dovezeny.

Nejúspěšnější značkou se stala Yamaha, která prodala 764 strojů. Za ní následuje Honda s 661 prodanými a Suzuki se 498 prodanými motocykly. Česká Jawa pak prodala 51 motorek.

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

dnes | Jan Mička | 33 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 64 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků