TV Svět motorů  Zdroj: Svět motorů
TV Svět motorů  Zdroj: Svět motorů
TV Svět motorů  Zdroj: Svět motorů
TV Svět motorů  Zdroj: Svět motorů
7
Fotogalerie

Televizní Svět motorů se vrací! Redakce šla do hospody, prohnali jsme Subaru i Audi a pozvali si vzácného hosta

První březnová středa se ponese v duchu nové řady televizního Světa motorů. Na co všechno se můžete těšit?

Televizní Svět motorů se vrací na obrazovky s třetí řadou, která bude mít premiéru již ve středu 6. března od 20:30 na televizní stanici Nova Action. Těšit se můžete na novou znělku, grafiku a samozřejmě spoustu nového obsahu. Včetně rubriky, ve které se známé osobnosti odhalí tak, jak byste to nečekali.

V prvním díle se můžete těšit na test nového Subaru Crosstrek, čtyřkolky s hybridním dvoulitrem, která se nemá zaleknout žádného počasí. Dalším testem projde Audi Q8 s naftovým třílitrem a pohonem všech kol quattro. Proklepneme oblíbenou ojetinu Peugeot 207 a v nové rubrice si David Šprincl popovídá s jednou velmi známou osobností českého motorismu.

Vrátí se i poradna Petra Slováčka. Tentokrát se podíváme na zoubek alkoholtesterům, kvůli kterým jsme museli vzít redakci do hospody. Pokud nestihnete premiéru, můžete si na Nova Action pustit také reprízu. Po televizní premiéře každého dílu se můžete na pořad Svět motorů podívat také ve videoarchivu Voyo.

Svět motorů TV

Nejpopulárnější český magazín míří na televizní obrazovky! Svět motorů představuje a testuje každý týden novinky na trhu, ale také pečlivě zkouší ojeté vozy, seznamuje vás s výjimečnými stroji, radí v oblasti práva a dopravy a taky neotřele pobaví.

Sledujte na Nova Action a Voyo

Televizní Svět motorů vysílá stanice Nova Action každou středu ve 20:30. Pokud nestihnete premiéru, můžete si na Nova Action pustit také reprízu.

Po televizní premiéře každého dílu se můžete na televizní pořad Svět motorů podívat také ve videoarchivu Voyo.

Doporučujeme

Články odjinud