Televizní spoty STOP od BESIPu jsou konečně k dispozici i na webu

BESIP, neboli Bezpečnost silničního provozu, jako součást Ministerstva dopravy, působí v České republice hlavně jako organizace, která dbá na prevenci v oblasti bezpečnosti provozu. Ne každou z jejích aktivit lze vnímat bez diskuse pozitivně, televizní spoty "STOP", známé především z obrazovek České televize, patří ale jednoznačně mezi to nejlepší, co zde organizace vyprodukovala. Ukazují různé situace v provozu, jejich příčiny, následky a jak jim předejít, boří různé mýty a přináší informace, které by neměly chybět mezi znalostmi každého odpovědného řidiče. BESIP nyní umístil tyto spoty na své webové stránky a pokud je tedy chcete shlédnou, nemusíte čekat, až se objeví na televizní obrazovce.

Televizní spoty "STOP" si můžete stáhnout zde.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků