Televizní spoty STOP od BESIPu jsou konečně k dispozici i na webu

BESIP, neboli Bezpečnost silničního provozu, jako součást Ministerstva dopravy, působí v České republice hlavně jako organizace, která dbá na prevenci v oblasti bezpečnosti provozu. Ne každou z jejích aktivit lze vnímat bez diskuse pozitivně, televizní spoty "STOP", známé především z obrazovek České televize, patří ale jednoznačně mezi to nejlepší, co zde organizace vyprodukovala. Ukazují různé situace v provozu, jejich příčiny, následky a jak jim předejít, boří různé mýty a přináší informace, které by neměly chybět mezi znalostmi každého odpovědného řidiče. BESIP nyní umístil tyto spoty na své webové stránky a pokud je tedy chcete shlédnou, nemusíte čekat, až se objeví na televizní obrazovce.

Televizní spoty "STOP" si můžete stáhnout zde.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků