Televizní spoty STOP od BESIPu jsou konečně k dispozici i na webu

BESIP, neboli Bezpečnost silničního provozu, jako součást Ministerstva dopravy, působí v České republice hlavně jako organizace, která dbá na prevenci v oblasti bezpečnosti provozu. Ne každou z jejích aktivit lze vnímat bez diskuse pozitivně, televizní spoty "STOP", známé především z obrazovek České televize, patří ale jednoznačně mezi to nejlepší, co zde organizace vyprodukovala. Ukazují různé situace v provozu, jejich příčiny, následky a jak jim předejít, boří různé mýty a přináší informace, které by neměly chybět mezi znalostmi každého odpovědného řidiče. BESIP nyní umístil tyto spoty na své webové stránky a pokud je tedy chcete shlédnou, nemusíte čekat, až se objeví na televizní obrazovce.

Televizní spoty "STOP" si můžete stáhnout zde.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků