Teď si vystačíte sami: Škoda Fabia od 3999 Kč

Nová nabídka dostupného financování s názvem „Teď si vystačíte sami“ umožňuje pořídit si jakýkoli model Fabia s nízkou splátkou předem, nízkou  měsíční splátkou včetně havarijního a povinného pojištění a s variabilní délkou financování. Akce začne platit 25. března 2005 a podílejí se na ní společnosti Škoda Auto, ŠkoFIN a Česká pojišťovna.

 1. Příklady „Teď si vystačíte sami“:
  Fabia Classic 1,2/40 kW včetně metalické barvy
  Splátka předem 33 000 Kč
  Měsíční splátka 3 999 Kč včetně havarijního pojištění (5% spoluúčast) a povinného ručení
  Zůstatková hodnota 45 000 Kč
  Délka financování 72 měsíců
 2. Fabia Combi Classic 1,2/47 kW včetně metalické barvy
  Splátka předem 33 000 Kč
  Měsíční splátka 4 522 Kč včetně havarijního pojištění (5% spoluúčast) a povinného ručení
  Zůstatková hodnota 45 000 Kč
  Délka financování 72 měsíců

Nadcházející sezóna je již tradičně ve znamení lákavých nabídek ke koupi nového vozu. Mezi hity letošního jara by měla patřit i Škoda Fabia s akcí „Teď si vystačíte sami“. Díky variabilnímu systému kalkulace, tedy jednoduché skládačce, v níž si zákazník vyplňuje parametry, které mu vyhovují, lze najít tu správnou kombinaci téměř pro každého. Náročnější zákazníci jistě přivítají nový způsob financování mimořádných výbav. Každá výbava je oceněna poměrnou částí k měsíční splátce, např. ABS/MSR stojí 312 Kč měsíčně při pětiletém financování. V rámci akce „Teď si vystačíte sami“ je také možné vybírat ze všech tří typů karoserie Fabie: hatchback, kombi či sedan.

Velmi důležitým faktorem je pojištění v rámci měsíčních splátek, protože zákazníci už dávno pochopili, že jen tak mohou čelit zvyšujícím se sazbám havarijního pojištění a především povinného ručení. K této akční nabídce lze individuálně přikoupit i ostatní druhy pojištění (čelního skla, přepravovaných osob apod.). Akce platí pro soukromé osoby, živnostníky i firmy. Zákazníci vlastnící starší vůz jej mohou dát protiúčtem na splátku předem, a tím snížit vstupní náklady na pořízení, nebo použít k dovybavení vozu mimořádnou výbavou. Délka financování je od 36 do 72 měsíců a zůstatková hodnota od 119 do 45 000 korun. Pro cenu vozu od 400 000 Kč je splátka předem minimálně 20 % z ceny vozu.

„Zákaznicky nejoblíbenější vůz - Škoda Fabia - bude od Velikonoc ještě dostupnější než dosud. S heslem „Teď si vystačíte sami“ míříme na nejrůznější klienty - od mladé rodiny, která potřebuje být mobilní a nemá peněz nazbyt, přes nezávislého mladíka, toužícího po prvním autě, až k manželům v letech, kteří chtějí vyměnit starého Favorita. Zkrátka nízká splátka předem a přijatelné měsíční splátky jsou největším lákadlem,“ vysvětluje záměr akce Ivan Smutný, jednatel společnosti ŠkoFIN.

Tip: Stáhněte si reklamní šoty Já já já, jenom já: muž (3,1 MB) a žena (3,8 MB).

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

dnes | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků