TechArt Cayenne Turbo, nové Magnum pro zkušené

TechArt připravil novou evoluci vrcholné úpravy pro Porsche Cayenne Turbo. Před dvěma lety představil projekt s názvem Magnum, které mimo běžnou úpravu stylingu dostalo i upravený osmiválec. Výsledný výkon 456 kW (620 k) se postaral o maximální rychlost 301 km/h a zrychlení na stovku za 4,2 s.

Tip: Představení vozu TechArt Porsche Cayenne Magnum naleznete zde.

Jenže Porsche nedávno představilo facelift modelu Cayenne a je tedy logické, že ani tuneři nemohou zůstat pozadu. Nový Cayenne této série dostalo v podstatě stejný balík stylingové úpravy. I nyní jsou základem nová 22" kola z lehké slitiny s pořádnými pneumatikami.

Nový je také přední a zadní nárazník, nové jsou posílené brzdy, nový je také podvozek, který poslal Cayenne blíže k zemi až o 65 mm.

Takže pokud chcete velké a výkonné SUV s dynamikou sportovních vozů a maximálkou přes tři sta kilometrů v hodině, běžte k TechArtu, resp. si počkejte na autosalon ve Frankfurtu, kde bude nová generace Magunumu představena.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
TechArt Cayenne Turbo
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků