TechArt Cayenne Turbo, nové Magnum pro zkušené

TechArt připravil novou evoluci vrcholné úpravy pro Porsche Cayenne Turbo. Před dvěma lety představil projekt s názvem Magnum, které mimo běžnou úpravu stylingu dostalo i upravený osmiválec. Výsledný výkon 456 kW (620 k) se postaral o maximální rychlost 301 km/h a zrychlení na stovku za 4,2 s.

Tip: Představení vozu TechArt Porsche Cayenne Magnum naleznete zde.

Jenže Porsche nedávno představilo facelift modelu Cayenne a je tedy logické, že ani tuneři nemohou zůstat pozadu. Nový Cayenne této série dostalo v podstatě stejný balík stylingové úpravy. I nyní jsou základem nová 22" kola z lehké slitiny s pořádnými pneumatikami.

Nový je také přední a zadní nárazník, nové jsou posílené brzdy, nový je také podvozek, který poslal Cayenne blíže k zemi až o 65 mm.

Takže pokud chcete velké a výkonné SUV s dynamikou sportovních vozů a maximálkou přes tři sta kilometrů v hodině, běžte k TechArtu, resp. si počkejte na autosalon ve Frankfurtu, kde bude nová generace Magunumu představena.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
TechArt Cayenne Turbo
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků