Techart Boxster: sportovní roadster na léto

Porsche již řadu let nabízí vedle 911 Carrery také levnější dvoumístný roadster, který nese jméno Boxster. Nový Boxster z modelové 997 je na trhu od listopadu 2004 a svůj tuningový paket pro něj nachystala mimo jiné i firma Techart.

Nový design dostal přední nárazník, který má pozměněné nasávací otvory a zefektivňuje chlazení brzd. Pro optické vyvážení karoserie jsou přidány širší boční prahy a oplechování zádě vozu. Před zadními blatníky jsou širší nasávací otvory pro motor. Techart svým zákazníkům k novému Boxsteru nabízí rozsáhlou paletu disků z lehkých slitin o velikosti 17-20 palců. Maximální velikost ráfků je 20 x 8,5 palců vpředu a 20 x 11 palců na zadní nápravě s pneumatikami 235/30 respektive 305/25.

Nové nastavení podvozku spolu se sportovními tlumiči od Techartu sníží světlou výšku Boxsteru o 25-30 milimetrů. Na zvýšení výkonu šestiválcového motoru tak, aby netrpěla životnost pohonné jednotky, Techart usilovně pracuje a první výsledky by měly býtk dispozici již v létě. Interiér si můžete zkrášlit celou řadou hliníkových doplňků a koženým čalouněním všech barev.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 14 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků