TechArt 911 Turbo Cabrio: více vzduchu ve vlasech i v motoru

Když se to dobře prodává, proč v tom nepokračovat. Pánové ze známé dílny TechArt tak přichází na trh s nově poladěným Porsche 911 Turbo Cabrio. A jak to již u této společnosti bývá, změny jsou jak vizuální, tak výkonové.

Výkon narostl díky modifikovanému výfuku se speciálním rezonátorem a katalyzátorem. Dále díky speciálně upravenému sáni a filtru a hlavně díky dvěma novým turbodmychadlům a velkému mezichladiči. Výsledkem je pak výkon 463 kW (630 k) a točivý moment 820 Nm. Stovka za 3,5 s a maximální rychlost 345 km/h slibují skutečně rychlé vysušení vlasů po cestě do práce.

Aby auto vše dobře ustálo, dostalo toto kabrio nový přední spoiler, zadní křídlo, upravené prahové nástavce, zadní difusor, mírně modifikovaný podvozek a posílené brzdy.

Klepněte pro větší obrázek
TechArt 911 Turbo Cabrio
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků