TechArt 911 Turbo Cabrio: více vzduchu ve vlasech i v motoru

Když se to dobře prodává, proč v tom nepokračovat. Pánové ze známé dílny TechArt tak přichází na trh s nově poladěným Porsche 911 Turbo Cabrio. A jak to již u této společnosti bývá, změny jsou jak vizuální, tak výkonové.

Výkon narostl díky modifikovanému výfuku se speciálním rezonátorem a katalyzátorem. Dále díky speciálně upravenému sáni a filtru a hlavně díky dvěma novým turbodmychadlům a velkému mezichladiči. Výsledkem je pak výkon 463 kW (630 k) a točivý moment 820 Nm. Stovka za 3,5 s a maximální rychlost 345 km/h slibují skutečně rychlé vysušení vlasů po cestě do práce.

Aby auto vše dobře ustálo, dostalo toto kabrio nový přední spoiler, zadní křídlo, upravené prahové nástavce, zadní difusor, mírně modifikovaný podvozek a posílené brzdy.

Klepněte pro větší obrázek
TechArt 911 Turbo Cabrio
TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

včera | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků