Tatry 805 a 813 už můžou řádit ve vašem obýváku! A díky Čechům také Praga V3S

Hráči simulátoru Snowrunner už mohou řádit s československými náklaďáky, a nejen s nimi.

Na konci května jsme vás informovali o vstupu československých nákladních vozů Tatra do celosvětově oblíbeného simulátoru Snowrunner, který je dostupný na stolní počítače a konzole. Nyní už je možné vozy stahovat jako dodatečný obsah a tvůrci přicházejí s náloží nových fotek. Zároveň máme malý tip, jak toho do hry dostat ještě víc.

Slavná Tatra 813 prchala před šmejdem z vesmíru. Ve známém filmu ji nepoznáte

Slavná Tatra 813 prchala před šmejdem z vesmíru. Ve známém filmu ji nepoznáte

Nákladní vozy Tatra 813 a 805 lze do hry dostat pomocí dodatečného rozšířeného obsahu. Stojí 6 eur, respektive na Playstation Store 159 korun a na Microsoft Store je za 150 korun. Samotná hra se pohybuje okolo tisícovky na všech platformách. Vlastníci Year 2 Pass si mohou obsah stáhnout bezplatně.

Year 2 Pass za 25 eur se ale nakonec vyplatí víc, protože další dodatečný obsah do hry je již na cestě. Jen připomínáme, že cílem hry je těžkou technikou převážet náklad z jednoho místa na druhé. Ovšem s detailním zpracováním vozů, okolí a s nádhernou krajinou nehostinných krajin americké Aljašky, Michiganu a okolí ruského jezera Taymyr.

Tatra 12 byla revolucí v konstrukci aut. Legendární žehlička jezdí krásně i dnes

Tatra 12 byla revolucí v konstrukci aut. Legendární žehlička jezdí krásně i dnes

Pokud toho chcete dostat do hry víc, máte samozřejmě možnost spolehnout se na komunitu moderů, kterých je v případě této hry opravdu dostatek. Český moder zidonCZ například nabízí ke stáhnutí detailní provedení vozu Praga V3S v několika provedeních. Tvorba mu trvala více jak 80 hodin a jeho práci můžete prozkoumat a ocenit na těchto stránkách.

TEST BMW 430i Cabrio: Léto sice skončilo, ale zábava může pokračovat

BMW 430i Cabrio

Čtyřválec, sportovní automatická převodovka, pohon zadních kol a otevřené nebe nad hlavou. Co by se mohlo pokazit?

včera | Vladimír Kadera | 6 příspěvků
DS 4 je synonymem pařížského luxusu. Už jsme se svezli a máme dobré zprávy

DS 4 PureTech a E-Tense

Tři roky po ukončení výroby se vrací DS 4 ve druhé generaci. Jak jezdí, jsme vyzkoušeli v zemi, kde je tenhle kompaktní model s nádechem luxusu doma: ve Francii.

17.  9.  2021 | David Šprincl | 12 příspěvků
TEST Volkswagen Arteon R 2.0 TSI SB: Chladnokrevně efektivní bijec v kvádru

Vokswagen Arteon R Shooting Brake

Velké benzinové kombi s pořádnou porcí výkonu a bez elektromotorů? Do budoucna půjde o stále vzácnější zboží. V téhle formě je snadné odpustit mu i drobné nedokonalosti.

14.  9.  2021 | Richard Herbich | 35 příspěvků