Tatry 805 a 813 už můžou řádit ve vašem obýváku! A díky Čechům také Praga V3S

Hráči simulátoru Snowrunner už mohou řádit s československými náklaďáky, a nejen s nimi.

Na konci května jsme vás informovali o vstupu československých nákladních vozů Tatra do celosvětově oblíbeného simulátoru Snowrunner, který je dostupný na stolní počítače a konzole. Nyní už je možné vozy stahovat jako dodatečný obsah a tvůrci přicházejí s náloží nových fotek. Zároveň máme malý tip, jak toho do hry dostat ještě víc.

Slavná Tatra 813 prchala před šmejdem z vesmíru. Ve známém filmu ji nepoznáte

Slavná Tatra 813 prchala před šmejdem z vesmíru. Ve známém filmu ji nepoznáte

Nákladní vozy Tatra 813 a 805 lze do hry dostat pomocí dodatečného rozšířeného obsahu. Stojí 6 eur, respektive na Playstation Store 159 korun a na Microsoft Store je za 150 korun. Samotná hra se pohybuje okolo tisícovky na všech platformách. Vlastníci Year 2 Pass si mohou obsah stáhnout bezplatně.

Year 2 Pass za 25 eur se ale nakonec vyplatí víc, protože další dodatečný obsah do hry je již na cestě. Jen připomínáme, že cílem hry je těžkou technikou převážet náklad z jednoho místa na druhé. Ovšem s detailním zpracováním vozů, okolí a s nádhernou krajinou nehostinných krajin americké Aljašky, Michiganu a okolí ruského jezera Taymyr.

Tatra 12 byla revolucí v konstrukci aut. Legendární žehlička jezdí krásně i dnes

Tatra 12 byla revolucí v konstrukci aut. Legendární žehlička jezdí krásně i dnes

Pokud toho chcete dostat do hry víc, máte samozřejmě možnost spolehnout se na komunitu moderů, kterých je v případě této hry opravdu dostatek. Český moder zidonCZ například nabízí ke stáhnutí detailní provedení vozu Praga V3S v několika provedeních. Tvorba mu trvala více jak 80 hodin a jeho práci můžete prozkoumat a ocenit na těchto stránkách.

TEST Fiat 500e HB La Prima: Chytne za srdce a ve městě je k neutahání

Fiat 500e La Prima (87 kW)

Fiat 500e je dalším elektromobilem do města, který vysokou cenu techniky balí do luxusního kabátku a přichází s řadou krásných detailů. Má ale na to rovnat se s Hondou e?

27.  7.  2021 | Vladimír Kadera | 4 příspěvky
TEST Ford Focus 3d 2.0 ZETEC: Vůz roku 1999 už jen kvete. Jak si vedl 20 let zpět?

Ford Focus 3d 2.0 ZETEC

Ford Focus první generace, evropské Auto roku 1999, vypadá i v dnešní době dobře. Rozhodně zajímavěji než jeho zatím poslední následovník z roku 2018. Připomeňte si test třídveřové verze, který v roce 2001 přinesli kolegové z Auto.cz

24.  7.  2021 | Tomáš Zajíček | 15 příspěvků
První jízda s Hyundaiem Ioniq 5: Tajemný krasavec může převálcovat konkurenci

Hyundai Ioniq 5

Hyundai podobně jako další značky přijíždí s vlastní rodinou elektrických aut. Jmenuje se Ioniq a jejím prvním zástupcem je kompaktní crossover s krásným retro designem. Už jsme ho vyzkoušeli.

22.  7.  2021 | David Bureš | 54 příspěvků