Tatry 805 a 813 míří do vašeho obýváku. Detailní simulátor je jednoduše skvělý!

Obyčejný smrtelník si dnes s Tatrou 813 asi jen tak nezajezdí. Naštěstí je tu svět počítačových her, který teď myslí i na Československo.

Snowrunner od amerického studia Saber interactive si rychle po představení vybudoval silnou hráčskou základnu. I přes počáteční technické chyby recenzenti nešetřili chválou a z titulu se stal jednoduše kult. O co jde? Je to jednoduché. Prostě zde těžkou technikou převážíte náklad z jednoho místa na druhé.

Tatra 700 Petra Pitharta se prodává už tři roky. Cena vzácné limuzíny strmě stoupá

Tatra 700 Petra Pitharta se prodává už tři roky. Cena vzácné limuzíny strmě stoupá

Kouzlo je ovšem v tom, v čem a kde tyto věci provádíte. Vývojáři si totiž připravili nehostinný terén americké Aljašky, Michiganu a okolí ruského jezera Taymyr. A v těchto lokacích nedostanete nic zadarmo. Budete se muset brodit, nechat se tahat, objíždět (nebo klidně i přejíždět) kameny a zdolávat takřka nemožný terén.

Tatru 613 Prezident chválil Václav Havel. Dílo české legendy dodnes budí rozpaky

Tatru 613 Prezident chválil Václav Havel. Dílo české legendy dodnes budí rozpaky

Hra je unikátní i výběrem vozů. Najdete tu třeba Caterpillar 745C, Voron Gran či Derry Longhorn. Vzhledem k tomu, jak se titulu daří, se tvůrci stále starají o aktualizaci obsahu. Ta příští (Season Pass 2) bude obsahovat i československou stopu - hráči si budou moci zajezdit s vozy Tatra 805 a 813. 

Tatra 8x8 s českou houfnicí DITA je nová zbraň ničivé síly. Má dostřel až 39 km

Tatra 8x8 s českou houfnicí DITA je nová zbraň ničivé síly. Má dostřel až 39 km

Hra je k dispozici pro stolní počítače a konzole Xbox, Playstation a Nintendo Switch. Majitelé PC verze už mohou novinky testovat, zbytek si musí počkat na oficiální vydání rozšíření, ke kterému dojde 22. června. Hra Snowrunner je součástí série, kterou odstartoval titul Spintires z roku 2014. Snowrunner koupíte na všech platformách za ceny okolo tisícovky. 

První jízda s novým Rolls-Roycem Ghost Extended: Vezl nás nejlepší řidič světa!

Rolls-Royce Ghost Extended

Pokud se rozhodnete poskytovat lidem lázeňskou péči, připravte si pořádný balík. Nebo si za zlomek kupte nový Rolls-Royce Ghost a klienty vozte na zadním sedadle s barem.

včera | Jiří Baborský | 4 příspěvky
TEST Audi SQ7 a SQ8 4.0 TFSI (373 kW): Skvělý motor nahrazen dokonalým

Audi SQ7 a SQ8 4.0 TFSI

Největší SUV z Ingolstadtu v ostré verzi přezbrojily ze vznětového na zážehový agregát. Co to s nimi udělalo?

11.  6.  2021 | Jan MičkaVladimír Kadera | 25 příspěvků
TEST Hyundai Santa Fe 1.6 T-GDI HEV: Mílovými kroky k autu na celý život

Hyundai Santa Fe Hybrid

Facelift Hyundaie Santa Fe přinesl tolik změn, že by to snad vystačilo i na novou generaci. Zkusili jsme si ho se základním hybridem.

6.  6.  2021 | Vladimír Kadera | 13 příspěvků