Tato Dacia Duster je jenom pro odvážné. Extrémní německý tuning nevyjde draho

Skromný vůz rumunské značky není častým předmětem úprav, o to zvláštněji působí s rozšiřujícími díly. Měli byste odvahu se s ním ukázat na silnici?

V portfoliu německých úpravců Prior Design najdete značky ze všech cenových hladin. Nabídnou vám bodykit pro McLaren, Rolls-Royce nebo Porsche, klidně i pro Volkswageny, Audi nebo Fordy a například i pro Tesly. Nyní zamířili do nižší cenové hladiny a stvořili překvapivě vkusný kit pro Dacii Duster.

Dacia Jogger poprvé naživo: Splněný sen spořivých vesničanů vypadá skvěle!

Dacia Jogger poprvé naživo: Splněný sen spořivých vesničanů vypadá skvěle!

Autíčko proslulé robustní technikou a vysokým poměrem cena-výkon se v jejich podání změnilo v showcar, který si nezadá s extrémními stroji značek Rocket Bunny nebo Pandem. Jak se můžete přesvědčit na fotografiích, hlavním motivem je skutečně podstatné rozšíření díky novým blatníkům a prahům, k sadě dále patří zadní difuzor a křidélko pro zadní hranu střechy plus přední spoiler pod nárazník.

TEST Dacia Duster 1.0 TCe LPG: Přesně tuhle bych si klidně koupil!

TEST Dacia Duster 1.0 TCe LPG: Přesně tuhle bych si klidně koupil!

Celá tato nádhera vyjde na necelých osmdesát tisíc korun, adekvátně široká kola i pneu a také sadu pro zmenšení světlé výšky si musíte sehnat sami. Líbí?

Dacia Duster

Rumunské SUV Dacia Duster přesvědčuje jednoduchou, ale robustní technikou, pohonem všech kol z Nissanu X-Trail a především vstřícnou cenovou politikou. Nejlevnější verze mají pohon pouze předních kol.

Ceny • Dacia Duster na LPG • Minitest Dacia Duster 1.0 TCe • Jak se vyrábí Dacia Duster • Test Dacia Duster 1.0 TCe LPG

TEST VW Caddy Maxi California 2.0 TDI: Boží chatka na kolech za super peníze

VW Caddy Maxi California 2.0 TDI DSG

Základními lidskými potřebami je mít kde se vyspat, zůstat v teple a najíst se. S Californií to jde snadno a každý den jinde.

24.  10.  2021 | Richard Herbich | 16 příspěvků
Za volantem Chevrolet Corvette C1: Je to kousavá mrcha, nebo pohodlné GT?

Chevrolet Corvette C1

Chevrolet Corvette 1. generace je skutečná kráska. Po nastartování ale vymění něžnost za získání respektu širokého okolí. Je třeba se této nespoutané elegance bát?

23.  10.  2021 | Vladimír Kadera
TEST Mercedes-Benz EQA 250: Zlatíčko do zásuvky jen pro holky? Tak to pozor!

Mercedes-Benz EQA 250

Nejlevnější model rodiny EQ automobilky Mercedes-Benz působí spíše jako auto pro holky. Byla by ale škoda ho takhle povrchně škatulkovat. Obzvláště, když jeho vlastnosti ocení i chlapáci.

22.  10.  2021 | Jan Mička | 6 příspěvků