Takhle ho určitě neznáte. Kimi Räikkönen vtipkuje a směje se od ucha k uchu

Jedna z nejvýraznějších postav současné Formule 1 je známá pro svůj ledový klid a suchý humor. Nyní se ale na Nürburgringu pěkně rozvášnil.

Finský automobilový závodník Kimi Räikkönen je vedle svého řidičského umu známý i pro svůj ledový klid a humor. Kimi je aktuálně ve stáji Alfy Romeo, kde závodí se svým týmovým kolegou Antoniem Giovinazzim. Testovacím jezdcem stáje je pak Robert Kubica, bývalý jezdec F1.

Chcete auto mistra Formule 1? Toto Audi RS 6 Avant dříve vlastnil Kimi Räikkönen

Chcete auto mistra Formule 1? Toto Audi RS 6 Avant dříve vlastnil Kimi Räikkönen

Alfa Romeo vzala oba své jezdce a připravila si pro ně zajímavý test. Při příležitosti závodu na německém okruhu Nürburgring, kam se cirkus F1 vrátil po sedmi letech, vzala Kimiho a Antonia a posadila je do modelu Giulia Quadrifoglio na Severní smyčce. Kimi měl na starosti řízení a Antonio mu měl pokládat otázky.

Celá jízda se natáčela a vzniklo tak úsměvné video, které vám finského jezdce ukáže ve zcela jiném světle. Mnozí z vás jej totiž takhle možná ještě neviděli. Kimi vzal si řízení užíval a svého kolegu vystrašil. Ten se tak kolikrát místo kladení otázek soustředil jen na citoslovce.

Podívejte se, kolik mohou jezdci Formule 1 vydělat na Instagramu. Hamilton kraluje

Podívejte se, kolik mohou jezdci Formule 1 vydělat na Instagramu. Hamilton kraluje

Na otázku, zdali má Kimi raději zimní, nebo letní sporty, odpověděl jen: „Myslím si, že támhle nás čeká skok“. Ze svého kolegy si pak nepřestane dělat srandu, ani když si otočí role. 

Alfa Romeo

Alfa Romeo je sportovní značka koncernu FCA. Její vozy charakterizuje osobitý design, živé motory a vynikající podvozky.

Společnost byla založena v roce 1910 jako A.L.F.A, své současné jméno získala v roce 1920. Součástí Fiat Group se stala v roce 1986.

Přehled modelů: Alfa Romeo MiTo • Alfa Romeo Giulietta • Alfa Romeo 4C • Alfa Romeo 4C Spider • Alfa Romeo Stelvio • Alfa Romeo Giulia

TEST Subaru BRZ Final Edition: Devět let nás učilo tlačit na pilu. Teď už naposledy

Subaru BRZ Final Edition

Subaru již devátým rokem připomíná, že teď je ten správný čas na pořízení řidičského kupé za hodně dobré peníze. Kdo i letos zaváhá, nejspíš bude mít na nějakou dobu smůlu.

13.  1.  2021 | Vladimír Kadera | 32 příspěvků
TEST Audi e-tron 55 quattro Sportback: Tichý a hodně nápadný žrout elektřiny

Audi e-tron 55 quattro SB

Audi e-tron jsme tu měli už předloni. Tenkrát jsme s ním vyrazili do Rakouska a zažili pár neočekávaných dobrodružství. Dnes tu máme elegantnější verzi Sportback. Do žádných akcích se ale nehrneme, mrkneme na jeho schopnosti hezky v domácích podmínkách.

10.  1.  2021 | Vladimír Kadera | 118 příspěvků
Renault Captur E-Tech v dlouhodobém testu: Povedený start! Rychlík to ale není

Renault Captur E-Tech 160 (1. díl)

Testovací auta se u nás zpravidla zdrží necelý týden. S plug-in hybridním Renaultem Captur však máme troch větší plány.

8.  1.  2021 | Jan Mička | 14 příspěvků