Také Toyota chystá výrobu levného vozu

Úspěch Dacie Logan očividně nenechá spát vedení nejedné automobilky. Není se také čemu divit, levný vůz s minimem špičkových technologií se stal během chvíle prodejním trhákem a bylo by hloupé tohoto zájmu nevyužít.

Poté co oznámil Nissan příchod velmi levného vozu pro nenáročné trhy (celá zpráva), oznámila i japonská Toyota, že přijde na trh s podobným vozem. Levně a prakticky, to je motto budoucího vozu.

Toyota chce zcela přehodnotit systém vývoje a výroby pro tento vůz. Využije minulé platformy a také technologie, které u nových modelů nepoužívá, ale stále je má k dispozici. To vše bude vyráběno v zemi s malými mzdovými náklady a na světě se má objevit vůz s cenou ještě nižší, než je tomu u Loganu. Uvidíme, snad se do doby realizace záměru Toyoty trh podobnými auty nezasytí...

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků