Také okruh v Mostě dostane nový povrch

Letošní zimu dostal nový povrch brněnský Masarykův okruh a nyní přichází i náš druhý největší okruh v Mostě. Ten dostane také nový asfalt a to po více než 25ti letech.

Za tu dobu se na něm vystřídalo mnoho automobilů, motocyklů a trucků, které asfalt výrazně opotřebovaly a provozovatelé se tak rozhodli z větší části jej vyměnit za nový a moderní.

Celá rekonstrukce by se měla odstartovat na přelomu března a dubna a vyjít by měla na miliony korun. Položen musí být totiž speciální povrch, který odpovídá mezinárodním regulím a požadavkům a který je navíc schopen zvládnout jak auta a motorky, tak trucky.

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

dnes | Jan Mička
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků