Také okruh v Mostě dostane nový povrch

Letošní zimu dostal nový povrch brněnský Masarykův okruh a nyní přichází i náš druhý největší okruh v Mostě. Ten dostane také nový asfalt a to po více než 25ti letech.

Za tu dobu se na něm vystřídalo mnoho automobilů, motocyklů a trucků, které asfalt výrazně opotřebovaly a provozovatelé se tak rozhodli z větší části jej vyměnit za nový a moderní.

Celá rekonstrukce by se měla odstartovat na přelomu března a dubna a vyjít by měla na miliony korun. Položen musí být totiž speciální povrch, který odpovídá mezinárodním regulím a požadavkům a který je navíc schopen zvládnout jak auta a motorky, tak trucky.

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 5 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků