Také Lamborghini Gallardo dostane keramické brzdy

Italský supersport Lamborghini Gallardo dostane do standardní výbavy keramické brzdy. Bude tak následovat silnější Murciélago, které tuto technickou vymoženost má ve standardu již nějakou dobu. Jak uvádí automobilka, nebylo jednoduché vyvinout brzdnou soustavu s keramikou pro tento model, protože Gallardo disponuje standardně stabilizačním systémem ESP, což práci na vývoji výrazně znesnadnilo. Inženýři použili základní prvky z Audi A8 s motorem 6W12 a také z verze S8 a konstrukčně je přepracovali k použití v tomto sportovním voze. Ve standardní nabídce se tyto brzdy objeví již u právě vyráběných modelů.
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků