Také Ferrari prodává svůj monopost Formule 1

Je to sotva pár dnů, co jsmw vám přinesli informace o výprodeji reklamních ploch týmu Spyker, který se účastní závodů Formule 1. Součástí tohoto výprodeje je i aukce nefunkčního, leč jinak stoprocentního modelu Formule 1.

Tip: Aukci reklamních ploch a monopostu Spyker naleznete zde

Nyní i Ferrari přichází s podobou akcí. Za necelého půl milionu si můžete koupit model Formule 1 v měřítku 1:1. Za tuto cenu ovšem zapomeňte na jakoukoli techniku a také materiály, ze kterého je model postaven neodpovídají těm v opravdových Formulích.

Na druhou stranu model je na vysoké úrovní a pokud se mu nepodíváte pořádně pod kapotu, jen těžko nějaký soused zjistí, že se jedná jenom o model...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků