Také Ferrari prodává svůj monopost Formule 1

Je to sotva pár dnů, co jsmw vám přinesli informace o výprodeji reklamních ploch týmu Spyker, který se účastní závodů Formule 1. Součástí tohoto výprodeje je i aukce nefunkčního, leč jinak stoprocentního modelu Formule 1.

Tip: Aukci reklamních ploch a monopostu Spyker naleznete zde

Nyní i Ferrari přichází s podobou akcí. Za necelého půl milionu si můžete koupit model Formule 1 v měřítku 1:1. Za tuto cenu ovšem zapomeňte na jakoukoli techniku a také materiály, ze kterého je model postaven neodpovídají těm v opravdových Formulích.

Na druhou stranu model je na vysoké úrovní a pokud se mu nepodíváte pořádně pod kapotu, jen těžko nějaký soused zjistí, že se jedná jenom o model...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 2 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků