Také Ferrari prodává svůj monopost Formule 1

Je to sotva pár dnů, co jsmw vám přinesli informace o výprodeji reklamních ploch týmu Spyker, který se účastní závodů Formule 1. Součástí tohoto výprodeje je i aukce nefunkčního, leč jinak stoprocentního modelu Formule 1.

Tip: Aukci reklamních ploch a monopostu Spyker naleznete zde

Nyní i Ferrari přichází s podobou akcí. Za necelého půl milionu si můžete koupit model Formule 1 v měřítku 1:1. Za tuto cenu ovšem zapomeňte na jakoukoli techniku a také materiály, ze kterého je model postaven neodpovídají těm v opravdových Formulích.

Na druhou stranu model je na vysoké úrovní a pokud se mu nepodíváte pořádně pod kapotu, jen těžko nějaký soused zjistí, že se jedná jenom o model...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 5 příspěvků
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků