Světe div se, odpočet DPH nakonec i pro BMW 130i

V průběhu minulého týdne jsme vám přinesli informaci o možnosti zakoupení jedničkového BMW ve verzi N1, tedy jakožto nákladního vozidla s možností odpočtu DPH. Tato možnost měla platit pro všechny modely bez výjimky, jak se však v průběhu týdne ukázalo, přestavba na "dodávku" byla u BMW 1 k dispozici pouze u čtyřválcových modelů. Ačkoli jsme u modelu 130i dostali informaci "zatím ne", nevěřili jsme, že by se někdy obrátila v "ano", u nejsilnějších verzí není možnost přestavby na N1 obvyklá. Tento týden nás ale vyvedl z omylu, odpočet DPH je nakonec možný u všech verzí a BMW 130i se tak může hrdě hlásit do boje o titul o nejoostřejší "dodávky" vůbec. Pokud preferujete rychlý a zábavný převoz dlaždiček k zákazníkovi, bude BMW 130i N1 tou správnou volbou...

Základní cena vozu se po odpočtu daně a započtení ceny za přepážku za zadní sedadla dostává pod 870 tisíc Kč. To už je za vůz s dynamikou BMW 130i cena velmi zajímavá.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků