Světe div se, odpočet DPH nakonec i pro BMW 130i

V průběhu minulého týdne jsme vám přinesli informaci o možnosti zakoupení jedničkového BMW ve verzi N1, tedy jakožto nákladního vozidla s možností odpočtu DPH. Tato možnost měla platit pro všechny modely bez výjimky, jak se však v průběhu týdne ukázalo, přestavba na "dodávku" byla u BMW 1 k dispozici pouze u čtyřválcových modelů. Ačkoli jsme u modelu 130i dostali informaci "zatím ne", nevěřili jsme, že by se někdy obrátila v "ano", u nejsilnějších verzí není možnost přestavby na N1 obvyklá. Tento týden nás ale vyvedl z omylu, odpočet DPH je nakonec možný u všech verzí a BMW 130i se tak může hrdě hlásit do boje o titul o nejoostřejší "dodávky" vůbec. Pokud preferujete rychlý a zábavný převoz dlaždiček k zákazníkovi, bude BMW 130i N1 tou správnou volbou...

Základní cena vozu se po odpočtu daně a započtení ceny za přepážku za zadní sedadla dostává pod 870 tisíc Kč. To už je za vůz s dynamikou BMW 130i cena velmi zajímavá.

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 55 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků