Svet sa raduje, Chevrolet Camaro dostáva zelenú

Na Detroitskom autosalóne v januári tohto roku Chevrolet šokoval verejnosť štúdiou svojho znovuzrodeného modelu Camaro. Retro prvky skombinované s modernými krivkami ulahodili očiam nielen skalných fanúšikov jeho staršej generácie. V týchto dňoch sa rozhodlo. Camaro pôjde do výroby a čo je výborné, jeho podoba zostane verná svalnatým proporciám štúdie. Mohutný osemvalec pod kapotou bude páliť zadné gumy na počkanie, proste novodobý muscle car ako má byť. A čo viac, Chevrolet možno zaháji jeho predaj aj v Európe, čo by mnohých záujemcov odpútalo od nutnosti nechať vozidlo doviezť. Na trhu sa nové Camaro objaví v roku 2008, pričom sa možno neskôr dočkáme aj jeho otvorenej verzie.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
Chevrolet Camaro

TEST Cupra Ateca 2.0 TSI DSG 4Drive: To nejlepší z Česka?

Cupra Ateca 2.0 TSI DSG 4Drive

Sportovní Seaty mají nesmírně dlouhou tradici. Teprve loni se je ale Španělé rozhodli seskupit je pod jednu značku a dát jim novou identitu. A protože SUV v dnešní době táhnou, stal se průkopníkem model Ateca.

včera | Jan Mička | 20 příspěvků
Minitest Mazda 6 2.5 Skyactiv-G A/T: Mimo čas a obvyklé mantinely

Mazda 6 2.5 Skyaktiv-G A/T (minitest)

Vzepřít se jednou provždy kalendáři, jen mládí, nikdy stáří, zpívá v jednom ze svých šlágrů božský Kája. Máme ale tak trochu dojem, že si něco podobného může pobrukovat i Mazda se svou šestkou.

10.  1.  2019 | Miro Mihálik | 88 příspěvků
S VW Touareg napříč Marokem: Existuje vůbec něco, co nezvládne?

S VW Touareg napříč Marokem

Čtyři dny v autě, skoro 1300 ujetých kilometrů a mraky různorodých zážitků, které bych jinak nepochytil za celý rok. Nějak takto by se dalo ve zkratce shrnout putování Marokem za volantem jednoho z nejlepších SUV dnešní doby.

6.  1.  2019 | Jan Mička | 43 příspěvků