Švédské rallye bude brázdit žena. S hezkou tváří a tovární podporou

Ve švédském šampionátu v rallye se letos objevila první žena za volantem. Ve různých světových rallye jsme již pár žen mohli zahlédnout, tato je výjimečná tím, že jako žena dokonce i vypadá a má podporu továrního týmu. Jennie-Lee Harmansson získala podporu Mitsubishi Motor Švédsko a může se tak spolehnout na technické zázemí japonské automobilky. Řidička rallye speciálu bude pilotovat vůz Lancer EVO IX, se kterým hodlá skončit do třetího místa ve Swedish Championship 2007. Přestože Jennie-Lee není v těchto závodech žádným nováčkem a brázdí nejen švédské tratě od roku 1999, kvalitní tovární podpory se dočkala až nyní. Jejím největším úsěchem je celkové třetí místo na British Rallye Championship GpN 4WD. Jennie-Lee Harmansson je prozatím jedinou ženou ve švédském šampionátu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Jennie-Lee Harmansson

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků