Švédské rallye bude brázdit žena. S hezkou tváří a tovární podporou

Ve švédském šampionátu v rallye se letos objevila první žena za volantem. Ve různých světových rallye jsme již pár žen mohli zahlédnout, tato je výjimečná tím, že jako žena dokonce i vypadá a má podporu továrního týmu. Jennie-Lee Harmansson získala podporu Mitsubishi Motor Švédsko a může se tak spolehnout na technické zázemí japonské automobilky. Řidička rallye speciálu bude pilotovat vůz Lancer EVO IX, se kterým hodlá skončit do třetího místa ve Swedish Championship 2007. Přestože Jennie-Lee není v těchto závodech žádným nováčkem a brázdí nejen švédské tratě od roku 1999, kvalitní tovární podpory se dočkala až nyní. Jejím největším úsěchem je celkové třetí místo na British Rallye Championship GpN 4WD. Jennie-Lee Harmansson je prozatím jedinou ženou ve švédském šampionátu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Jennie-Lee Harmansson

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků