Švédové přestěhují část výroby Haldexu do Mexika

Švédská společnost Haldex Traction System, která se zabývá vývojem a výrobou náhonu na všechna kola, přesune část své výroby ze Švédska do Mexika. Bude to vůbec první závod Haldexu, který bude stát na americkém kontinentě. Výroba by se měla rozjet do roku 2008 a švédský výrobce si od tohoto kroku slibuje nejen snížení cen tohoto systému, ale také jeho lepší uplatnění na americkém trhu.

Tip: Přečtěte si náš velký test Škody Octavia s náhonem na všechna kola Haldex.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 1 příspěvek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků