I růžové Bugatti Chiron může být vkusné. Toto nechal zákazník vyrobit pro svou ženu

Včerejší Valentýn se u řady párů neobešel bez květin nebo bonboniér. Jistý zamilovaný manžel ale daroval své ženě něco mnohem dražšího.

Tento příběh začal u autorizovaného prodejce H.R. Owen v Londýně. Dostavil se zákazník s představou výjimečného Bugatti Chiron pro svou ženu. Prodejce ho po konzultacích doprovodil do centrály automobilky ve francouzském Molsheimu, kde došlo k finální specifikaci velmi nezvyklého Chironu Sport.

Bugatti finišuje vývoj speciálu Centodieci. Nahlédněte pod jeho karoserii

Bugatti finišuje vývoj speciálu Centodieci. Nahlédněte pod jeho karoserii

Pro představu, jak je výše zmíněný manžel zamilovaný: základní cena vozu činí 2,65 milionu euro a příplatkové prvky ji samozřejmě umí vyšroubovat ještě výše. Chiron Sport pohání osmilitrový šestnáctiválec s výkonem 1103 kW (1500 k), na 100 km/h zrychlí za 2,4 sekundy a s jeho prototypem dosáhl testovací jezdec Andy Wallace rychlosti 490,48 km/h.

Bugatti Bolide oficiálně: Odpověď na důležitou otázku má 1850 koní a 1240 kg

Bugatti Bolide oficiálně: Odpověď na důležitou otázku má 1850 koní a 1240 kg

Vnějšek unikátního Chironu Sport kombinuje růžový lak Silk rosé s matnou bílou. Růžová je celá zadní část okolo motoru a linka v této barvě se táhne i po spodní části karoserie vpředu. Vnitřek je čalouněn kůží a Alcantarou v bílé barvě a v opěradlech je vyšito jméno majitelky – Alice. To najdeme i na prazích. Navzdory "Barbie" barvám je výsledek překvapivě vkusný, co myslíte?

TEST Volkswagen Golf GTI 2.0 TSI DSG: Kam se ještě základní GTI nevydalo

Volkswagen Golf GTI 2.0 TSI DSG

Základní Volkswagen Golf GTI byl vždy střídmou cestou ke každodennímu cestování se sklony k mírnému sportování. Teď už to tak úplně neplatí.

dnes | Vladimír Kadera | 16 příspěvků
TEST Hyundai Tucson 1.6 CRDi MHEV 4x4: Nové pořádky bez prokletí

Hyundai Tucson 1.6 CRDi MHEV 4x4

Konzervativní crossover se nám proměnil ve výrazný designový povoz, který neumí nebudit emoce. Vyplatila se mu sázka na odvahu?

28.  2.  2021 | Richard Herbich | 34 příspěvků
Nová Škoda Fabia je luxusnější. Už jsme ji řídili, bude to největší malé auto na trhu

Škoda Fabia IV 1.0 TSI DSG

Čtvrtá generace Škody Fabia je za rohem, představí se už v květnu, od léta si ji budete moci objednat v rámci předprodeje a s podzimem dorazí na showroomy a k prvním zákazníkům.

25.  2.  2021 | Jiří Baborský | 72 příspěvků