Suzuki Swift Sport Beat, červený drak

Automobilka Suzuki připravila stopadesátikusovou sérii modelu Swift Sport. Edice, která dostala do jména i slovo Beat, ještě rozšiřuje sportovní ambice verze Sport. Pod kapotou je sice i nadále čtyřválec 1,6 o výkonu 92 kW (125 k) a také další technika zůstala stejná, ovšem Beat jako takový bude jedinečný.

Vše se totiž točí okolo paketu výbavy, která bude na danou třídu opravdu bohatá. Beat dostane standardně kožené čalounění interiéru a audiosystém Blaupunkt se subwooferem, který je speciálně navržen pro toto auto s ohledem na co nejlepší akustický zážitek.

Navíc subwoofer lze z vozu vyjmout a lze jej použit i mimo vůz, například při kempování. Součástí paketu jsou i nová 17" kola z lehké slitiny a také polepy vozu.

Tato edice je navíc i cenově výhodná. Při dokoupení si jednotlivých části vás vše přijde na zhruba 3400 eur, ovšem verze Sport Beat stojí jen o 1000 eur více, než klasický Sport. Při nákupu tak ušetříte téměř 2500 eur a to se počítá.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Suzuki Swift Sport Beat
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků