Suzuki Swift si vysloužil sportovní GT paket

Malý Suzuki Swift dotane nový optický kabátek. Paket se sportovním názvem "GT" a "GT plus" bude obsahovat upravený přední a zadní spoiler, mírně upravené prahové nástavce, spoiler nad zadním oknem a 16" kola z lehkých slitin. Na těch budou nazuty pneu o rozměru 195/60. Základní paket GT vyjde na přiblžně 35 000 Kč. Ten ovšem neobsahuje zmíněná 16" kola. Za ty se připlácí dalších téměř 25 000 Kč. Výsledná cena tohoto paketu je pak téměř 60 000 Kč. Pokud uvážíme ceny nynějších doplňků na Swifta, vychází paket GT a GT plus na stejné úrovni, jako ty nynější.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků