Suzuki svolává Swift do servisů kvůli problémům se spojkou

Japonská automobilka Suzuki pořádá "klasickou" svolávací akci. Tentokrát došla řada na model Swift a to vozy, které byly vyrobeny mezi dubnem 2005 a dubnem 2006. Možné problémy se týkají pouze modelů s manuální převodovkou. Dle dostupných informací vykazují některé vozy problémy se spojkovým válcem a některé mohou mít problémy také s hydraulikou brzdové soustavy. Vozy budou proto preventivně svolány do servisu a potenciálně nebezpečné části budou vyměněny. Dle Suzuki nebude výměna trvat déle než 1,5 hodiny. Pro bližší informace se obraťte na autorizovaný servis Suzuki.
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků