Suzuki svolává Swift do servisů kvůli problémům se spojkou

Japonská automobilka Suzuki pořádá "klasickou" svolávací akci. Tentokrát došla řada na model Swift a to vozy, které byly vyrobeny mezi dubnem 2005 a dubnem 2006. Možné problémy se týkají pouze modelů s manuální převodovkou. Dle dostupných informací vykazují některé vozy problémy se spojkovým válcem a některé mohou mít problémy také s hydraulikou brzdové soustavy. Vozy budou proto preventivně svolány do servisu a potenciálně nebezpečné části budou vyměněny. Dle Suzuki nebude výměna trvat déle než 1,5 hodiny. Pro bližší informace se obraťte na autorizovaný servis Suzuki.
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků