Suzuki představí třetí pokračování konceptu Kizashi

Jistě si vzpomínáte na studie s názvem Kizashi a Kizashi II, které představila automobilka Suzuki v uplynulém roce. Byly to koncepty, které měly znázornit, jakým směrem se hodlá automobilka ubírat v segmentu střední a vyšší střední třídy. Jejich úspěch na Frankfurtském a Tokijském autosalonu byl dostatečný důvod k přípravě na sériovou výrobu. Připomeňme si, že oba koncepty byly poháněny šetrnými šestiválci.

V uplynulých dnech automobilka avizovala, že na autosalonu v New Yorku plánuje prezentovat, v pořadí již třetí „generaci“ konceptu Kizashi. Ten by měl být jakýmsi mezníkem mezi studiovou a sériovou podobou vozu. Nový koncept bude zřejmě poháněn výkonným osmiválcem, který by se měl objevit i v nabídce pro sériové modely.

Nový model vyšší střední třídy se v showroomech objeví nejdřív koncem roku 2009. Do té doby se možno dočkáme i konceptu Kizashi IV…

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Suzuki Kizashi a Kizashi II.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků