Suzuki MR Wagon: auto pro "matky z města"

Automobilka Suzuki začala na mateřském, japonském, trhu prodávat nový model MR Wagon, který je, jak sama uvádí, určen především pro matky s dětmi. Jaké je japonské auto pro maminky?
Suzuki MR Wagon: auto pro "matky z města"

Prozatím pouze na japonském trhu je k dostání nový městský model automobilky Suzuki. MR Wagon je, jak uvádí automobilka, zacílena na matky s dětmi, které se často pohybují po městě a v příměstském prostředí. Velké, prosklené plochy mají ženám usnadnit výhled a poměrně malé rozměry pak usnadňují manévry a parkování. MR Wagon měří na délku pouze 3 400 mm, na šířku 1 480 mm a na výšku 1 620 mm. Pod kapotou se nachází motor o objemu 0,66 l, který ovšem dodává dostatek výkonu pro svůj účel. Suzuki prozatím neplánuje prodej tohoto modelu i mimo svou domovinu, ovšem s autem, které by mělo obdobný charakter chce přijít i do jiných části světa. Design nového modelu by ale v Evropě, natož pak v Severní Americe, zřejmě neuspěl.

Koupili byste si auto s podobným, krabicovým designem?

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Suzuki MR Wagon
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků