Suzuki MR Wagon: auto pro "matky z města"

Automobilka Suzuki začala na mateřském, japonském, trhu prodávat nový model MR Wagon, který je, jak sama uvádí, určen především pro matky s dětmi. Jaké je japonské auto pro maminky?
Suzuki MR Wagon: auto pro "matky z města"

Prozatím pouze na japonském trhu je k dostání nový městský model automobilky Suzuki. MR Wagon je, jak uvádí automobilka, zacílena na matky s dětmi, které se často pohybují po městě a v příměstském prostředí. Velké, prosklené plochy mají ženám usnadnit výhled a poměrně malé rozměry pak usnadňují manévry a parkování. MR Wagon měří na délku pouze 3 400 mm, na šířku 1 480 mm a na výšku 1 620 mm. Pod kapotou se nachází motor o objemu 0,66 l, který ovšem dodává dostatek výkonu pro svůj účel. Suzuki prozatím neplánuje prodej tohoto modelu i mimo svou domovinu, ovšem s autem, které by mělo obdobný charakter chce přijít i do jiných části světa. Design nového modelu by ale v Evropě, natož pak v Severní Americe, zřejmě neuspěl.

Koupili byste si auto s podobným, krabicovým designem?

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Suzuki MR Wagon
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 38 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků