Suzuki MR Wagon: auto pro "matky z města"

Automobilka Suzuki začala na mateřském, japonském, trhu prodávat nový model MR Wagon, který je, jak sama uvádí, určen především pro matky s dětmi. Jaké je japonské auto pro maminky?
Suzuki MR Wagon: auto pro "matky z města"

Prozatím pouze na japonském trhu je k dostání nový městský model automobilky Suzuki. MR Wagon je, jak uvádí automobilka, zacílena na matky s dětmi, které se často pohybují po městě a v příměstském prostředí. Velké, prosklené plochy mají ženám usnadnit výhled a poměrně malé rozměry pak usnadňují manévry a parkování. MR Wagon měří na délku pouze 3 400 mm, na šířku 1 480 mm a na výšku 1 620 mm. Pod kapotou se nachází motor o objemu 0,66 l, který ovšem dodává dostatek výkonu pro svůj účel. Suzuki prozatím neplánuje prodej tohoto modelu i mimo svou domovinu, ovšem s autem, které by mělo obdobný charakter chce přijít i do jiných části světa. Design nového modelu by ale v Evropě, natož pak v Severní Americe, zřejmě neuspěl.

Koupili byste si auto s podobným, krabicovým designem?

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Suzuki MR Wagon
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků