Suzuki MR Wagon: auto pro "matky z města"

Automobilka Suzuki začala na mateřském, japonském, trhu prodávat nový model MR Wagon, který je, jak sama uvádí, určen především pro matky s dětmi. Jaké je japonské auto pro maminky?
Suzuki MR Wagon: auto pro "matky z města"

Prozatím pouze na japonském trhu je k dostání nový městský model automobilky Suzuki. MR Wagon je, jak uvádí automobilka, zacílena na matky s dětmi, které se často pohybují po městě a v příměstském prostředí. Velké, prosklené plochy mají ženám usnadnit výhled a poměrně malé rozměry pak usnadňují manévry a parkování. MR Wagon měří na délku pouze 3 400 mm, na šířku 1 480 mm a na výšku 1 620 mm. Pod kapotou se nachází motor o objemu 0,66 l, který ovšem dodává dostatek výkonu pro svůj účel. Suzuki prozatím neplánuje prodej tohoto modelu i mimo svou domovinu, ovšem s autem, které by mělo obdobný charakter chce přijít i do jiných části světa. Design nového modelu by ale v Evropě, natož pak v Severní Americe, zřejmě neuspěl.

Koupili byste si auto s podobným, krabicovým designem?

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Suzuki MR Wagon
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

včera | Milan Lažanský | 1 příspěvek
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
TEST Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD: Díky, Alberte!

Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD

Trvalo více než pět let, než Kia přetavila fantastický koncept GT v produkční auto. Najala na to ty správné lidi a výsledkem je gran turismo, který nemá v historii značky obdoby.

11.  1.  2018 | Jan Mička | 114 příspěvků