Suzuki Makai Concept, surfařská studie

Milovníci surfování v poslední době dostali řadu konceptů, které byly zaměřeny na jejich potřeby. Suzuki nechce být pozadu a v Los Angeles představuje studii Makai.

Model, který je odvozený od Suzuki SX4 ve verzi sedan, přišel o střechu a stal se z něj vůz do teplých slunečních míst. Za zadními sedadly je integrovaný bezpečnostní oblouk, který zároveň slouží jako příčník pro uchycení páru surfovacích prken.

Další změny jsou spíše stylingové, ale určitě zaujmou čtyři sedačky a jejich čalounění. Zřejmě z důvodu toho, že surfaři budou mít často mokré pozadí plné písku, nejsou sedačky klasické, ale očalouněny jsou jen páskami. Vcelku zajímavé a praktické, ale jistě děsně nepohodlné.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Suzuki Makai Concept

 

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

včera | Jan Mička | 3 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků