Suzuki Kizashi 3: známe podobu pokračovatele rodu

Japonská automobilka Suzuki bere vývoj nového modelu opravdu vážně a nyní přichází s avizovaným třetím konceptem s názvem Kizashi. Studie, podle níž bude designován vůz střední třídy, bude debutovat na autosalonu v New Yorku a automobilka doufá, že se potká se stejným úspěchem, jako její předchůdci.

Připomeňme si, že první dva koncepty disponovaly vznětovým, turbem přeplňovaným šestiválcem. Pokračovatel bude mít pod kapotou osmiválec zatím nespecifikovaného výkonu přenášeného na všechny čtyři kola. Do budoucna se však počítá i s použitím hybridního agregátu.
 
Co se týče designu, koncept je prý poslední ze série a z pomezi trojice je svým dynamickým vzhledem nejblíže k sériové produkci.
 
Klepněte pro větší obrázek 
Suzuki Kizashi 3
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Aktuální „verze” konceptu, vystavovaná v Ženevě
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků