Suzuki Kizashi 3 oficiálně: poslední krok k produkci

Japonská automobilka Suzuki představila v New Yorku v pořadí již třetí koncept s názvem Kizashi. Ten by měl ukazovat většinu rysů, které bude nová vlajková loď automobilky skutečně mít.

Za dravě působící přední maskou se ukrývá šestiválec s objemem 3,5 litru, disponující výkonem 300 koní. Ten vzešel ze spolupráce divizí Suzuki WRC a Motorcycles. Suzuki Kizashi 3 je podle slov ředitele automobilky skutečně poslední koncept tohoto druhu a po něm už bude následovat výroba zcela nového prostorného sedanu.
 
Nový model by se měl začít vyrábět v roce 2010 a dostupný bude jak na asijském trhu, tak na evropském a severoamerickém. Kvůli produkci nového modelu rozšiřuje automobilka výrobní kapacity všech větších fabrik.
 
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Suzuki Kizashi 3
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků