Suzuki Kizashi 3 oficiálně: poslední krok k produkci

Japonská automobilka Suzuki představila v New Yorku v pořadí již třetí koncept s názvem Kizashi. Ten by měl ukazovat většinu rysů, které bude nová vlajková loď automobilky skutečně mít.

Za dravě působící přední maskou se ukrývá šestiválec s objemem 3,5 litru, disponující výkonem 300 koní. Ten vzešel ze spolupráce divizí Suzuki WRC a Motorcycles. Suzuki Kizashi 3 je podle slov ředitele automobilky skutečně poslední koncept tohoto druhu a po něm už bude následovat výroba zcela nového prostorného sedanu.
 
Nový model by se měl začít vyrábět v roce 2010 a dostupný bude jak na asijském trhu, tak na evropském a severoamerickém. Kvůli produkci nového modelu rozšiřuje automobilka výrobní kapacity všech větších fabrik.
 
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Suzuki Kizashi 3
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků