Suzuki Jimny od Liberty Walk má grády! Vypadá jako miniaturní Mercedes-Benz G

Japonští ladiči prosluli pořádně divokými bodykity pro drahé supersporty, ale nevyhýbají se ani skromnějším vozítkům. Jimny v jejich podání vypadá jako kapesní G 63 od AMG.

Aktuální generace Suzuki Jimny vyniká nejen úžasnými schopnostmi v terénu, ale také nepřehlédnutelným retro stylem. Ale ani povedený design neznamená, že se nedostane do spárů tunerů. Dílna Liberty Walk se sice převážně zaměřuje na úpravy poněkud divočejšího charakteru a diskutabilní povahy, ale v tomto případě se na své poměry držela relativně zkrátka.

TEST Suzuki Jimny 1.5 VVT 4x4 AllGrip: Chcete ho? Ano, chcete ho!

TEST Suzuki Jimny 1.5 VVT 4x4 AllGrip: Chcete ho? Ano, chcete ho!

Malý japonský off road od ní dostal upravenou příď s jinými světly, mřížkou chladiče a diodovými pásy ve spodní části nárazníku. Nová je také kapota s širokým sacím otvorem, která může být z karbonu. Na bocích si můžeme všimnout nejen stylových kol a ofuků, ale také výrazného výfuku s dvěma koncovkami, přesně ve stylu krabicoidních ostrých Mercedesů.

Náhrada za Defender? Tuneři DAMD staví kapesní verzi s vtipným názvem Little D

Náhrada za Defender? Tuneři DAMD staví kapesní verzi s vtipným názvem Little D

Na střechu se nastěhovaly aerodynamické doplňky, jejichž absence majitele sériových kusů jistě velmi pálila. Uvnitř pak najdeme přečalouněná sedadla s vyšitým názvem úpravce a stylové koberečky. Za kompletní sadu včetně kapoty z uhlíkových vláken a s rozšířenými blatníky si úpravce řekne o 137 tisíc korun.

Suzuki

Suzuki je japonský výrobce automobilů a motocyklů. Michio Suzuki založil v roce 1909 společnost vyrábějící tkací stroje, první prototyp automobilu vznikl až v roce 1937.

Suzuki má své továrny i v Indii, Pákistánu nebo Maďarsku, spolupracuje s řadou automobilek.

Suzuki Ignis • Suzuki Swift • Suzuki Vitara • Suzuki S-Cross

TEST Fiat 500e HB La Prima: Chytne za srdce a ve městě je k neutahání

Fiat 500e La Prima (87 kW)

Fiat 500e je dalším elektromobilem do města, který vysokou cenu techniky balí do luxusního kabátku a přichází s řadou krásných detailů. Má ale na to rovnat se s Hondou e?

27.  7.  2021 | Vladimír Kadera | 4 příspěvky
TEST Ford Focus 3d 2.0 ZETEC: Vůz roku 1999 už jen kvete. Jak si vedl 20 let zpět?

Ford Focus 3d 2.0 ZETEC

Ford Focus první generace, evropské Auto roku 1999, vypadá i v dnešní době dobře. Rozhodně zajímavěji než jeho zatím poslední následovník z roku 2018. Připomeňte si test třídveřové verze, který v roce 2001 přinesli kolegové z Auto.cz

24.  7.  2021 | Tomáš Zajíček | 15 příspěvků
První jízda s Hyundaiem Ioniq 5: Tajemný krasavec může převálcovat konkurenci

Hyundai Ioniq 5

Hyundai podobně jako další značky přijíždí s vlastní rodinou elektrických aut. Jmenuje se Ioniq a jejím prvním zástupcem je kompaktní crossover s krásným retro designem. Už jsme ho vyzkoušeli.

22.  7.  2021 | David Bureš | 54 příspěvků