Suzuki Grand Vitara: brzy opět s šestiválcem

Kvůli velkému zájmu zákazníků Suzuki znovu rozšíří nabídku motorů o šestiválcový agregát. Ten má  výkon 115 kW/158 k, maximální točivý moment 213 N.m a bude výhradně spojen se čtyřstupňovou automatickou převodovkou. S tímto motorem dosáhne Grand Vitara maximální rychlosti 170 km/h, průměrná spotřeba bude činit 10,9 l/100 km. Vitara osazená šestiválcem se pochlubí bohatou výbavou s klimatizací, vyhřívanými předními sedadly, elektricky ovládanými okny vpředu i vzadu a elektricky ovládanými a vyhřívanými zrcátky. Cena bude podle AMS začínat na 24.950 eur.

Tip: přečtěte si test Suzuki Grand Vitara

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků