Suzuki Across prošlo modernizací. Větší infotainment si nechal jediné tlačítko, Apple Carplay jde bezdrátově

Drobné vylepšení pro dvojče Toyoty RAV4 se kromě hlavní obrazovky týká také většího přístrojového štítu.

Plug-in hybridní Suzuki Across dostává vylepšení, která Toyota představila u své RAV4 koncem letošního června. Aktualizace pro nový modelový rok přináší displej infotainmentu s úhlopříčkou 10,5 palce místo dosavadních devíti palců. Společně s nárůstem velikosti mizí tlačítka v okolí obrazovky, která dříve umožňovala vstup do jednotlivých sekcí palubního systému. Naštěstí zde stejně jako u Toyoty zůstal otočný ovladač hlasitosti.

Navigace je stejně jako dříve řešena skrze připojení chytrého telefonu. V případě Apple CarPlay se lze spojit bezdrátově, Android Auto stále vyžaduje kabel. Rovněž nový je i digitální přístrojový štít s úhlopříčkou 12,3 palce místo 7“ barevného informačního displeje, doplněného po stranách půlkulatými budíky. Po technické stránce automobilka žádné změny nehlásí, stále by tedy měla nabízet Across pouze jako plug-in hybrid se systémovým výkonem 225 kW (306 k).

Suzuki

Suzuki je japonský výrobce automobilů a motocyklů. Michio Suzuki založil v roce 1909 společnost vyrábějící tkací stroje, první prototyp automobilu vznikl až v roce 1937.

Suzuki má své továrny i v Indii, Pákistánu nebo Maďarsku, spolupracuje s řadou automobilek.

Suzuki Ignis • Suzuki Swift • Suzuki Vitara • Suzuki S-Cross

Diskuze (4) Další článek: Rimac Nevera pokořil metu 400 km/h a stal se tak nejrychlejším elektromobilem světa. Zkusit si to mohou i zákazníci

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , ,