Suzuki A-Star: indická vize

Suzuki představilo další z řady svých studií. Tentokrát jde ovšem o koncept, který by měl velmi rychle následovat produkční vůz.

Čas od času přijde některá z automobilek s konceptem vozu, který se produkční výroby nikdy nedočká přestože by si veřejnost přála opak. Suzuki A-Star je na tom trochu jinak. Jedná se sice také o studii, která se ovšem brzy přemění v produkční vůz.

Suzuki A-Star je ukázkou malého městského a příměstského vozu, který se bude vyrábět v Indii a jeho hlavní prodeje se budou odehrávat na tomto trhu. Vůz, který se svými rozměry postaví pod model Swift, bude částečně exportován i do Evropy. Otázkou ovšem je, zda Suzuki část výroby určenou pro Evropu nepřesune někam blíže Indii, ale to už jen spekulujeme. Automobilka totiž investovala v Indii přes 2 mld. dolarů a to už by se dalo nazvat globální investicí.

Zatím nevíme, jaké se A-Star dočká techniky, ale nic převrátného to zřejmě nebude. Obzvláště pokud prvotním odbytištěm má být stále relativně nenáročný indický trh...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Suzuki A-Star
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků