Suzuki A-Star: indická vize

Suzuki představilo další z řady svých studií. Tentokrát jde ovšem o koncept, který by měl velmi rychle následovat produkční vůz.

Čas od času přijde některá z automobilek s konceptem vozu, který se produkční výroby nikdy nedočká přestože by si veřejnost přála opak. Suzuki A-Star je na tom trochu jinak. Jedná se sice také o studii, která se ovšem brzy přemění v produkční vůz.

Suzuki A-Star je ukázkou malého městského a příměstského vozu, který se bude vyrábět v Indii a jeho hlavní prodeje se budou odehrávat na tomto trhu. Vůz, který se svými rozměry postaví pod model Swift, bude částečně exportován i do Evropy. Otázkou ovšem je, zda Suzuki část výroby určenou pro Evropu nepřesune někam blíže Indii, ale to už jen spekulujeme. Automobilka totiž investovala v Indii přes 2 mld. dolarů a to už by se dalo nazvat globální investicí.

Zatím nevíme, jaké se A-Star dočká techniky, ale nic převrátného to zřejmě nebude. Obzvláště pokud prvotním odbytištěm má být stále relativně nenáročný indický trh...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Suzuki A-Star
Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

včera | Radek Pecák | 16 příspěvků
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 31 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků