Suzuki A-Star: indická vize

Suzuki představilo další z řady svých studií. Tentokrát jde ovšem o koncept, který by měl velmi rychle následovat produkční vůz.

Čas od času přijde některá z automobilek s konceptem vozu, který se produkční výroby nikdy nedočká přestože by si veřejnost přála opak. Suzuki A-Star je na tom trochu jinak. Jedná se sice také o studii, která se ovšem brzy přemění v produkční vůz.

Suzuki A-Star je ukázkou malého městského a příměstského vozu, který se bude vyrábět v Indii a jeho hlavní prodeje se budou odehrávat na tomto trhu. Vůz, který se svými rozměry postaví pod model Swift, bude částečně exportován i do Evropy. Otázkou ovšem je, zda Suzuki část výroby určenou pro Evropu nepřesune někam blíže Indii, ale to už jen spekulujeme. Automobilka totiž investovala v Indii přes 2 mld. dolarů a to už by se dalo nazvat globální investicí.

Zatím nevíme, jaké se A-Star dočká techniky, ale nic převrátného to zřejmě nebude. Obzvláště pokud prvotním odbytištěm má být stále relativně nenáročný indický trh...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Suzuki A-Star
TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

včera | Milan Lažanský | 26 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků