Superúsporná Honda Insight definitivně končí

Honda Insight, jeden z nejúspornějších vozů na dnešním trhu, definitinvě končí. Americké zastoupení Hondy rozhodlo o ukončení prodeje tohoto vozů, když se ho prodalo za první čtyři měsíce pouze 320 kusů a ani výsledky z minulých let nebyly o mnoho lepší. Jen pro srovnání, Toyota za první čtvrtletí prodala na stejném trhu přes 30 000 hybridních Priusů. Ani Insight ale nebyl propadák, přestože se nejedná zrovna o levné auto a již vůbec ne praktické, protože vůz s karosérii coupé pojme pouze dvě osoby, udržel se tento model na trhu od roku 1999.

Honda však s malým a hybridním vozem neskončí. Insight hodlá nahradit novým malým modelem, který bude více praktický, ovšem v úspornosti se Insightu vyrovná.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků