Supersportovní Mercedes-Benz SLR McLaren musí do servisů

Ani svět supersportovních vozů se občas nevyhne svolávacím akcím. Jednou z "obětí" je i supersportovní vůz s výkonem bezmála 620 koní a cenou v řádu desítek milionů korun. Akce se týká vozů, které byly vyrobeny v letech 2003 až 2006. Důvodem pro tuto akci jsou možné problémy s alternátorem, který je nedostatečně chlazen a při dlouhodobém využívání maxima výkonu může dojít k jeho přehřátí. Tím zkolabuje elektrický systém vozu a v krajním případě může alternátor i vzplát.

Pokud tedy tento vůz vlastníte, na podrobnější informace o této akci se informujte u svého prodejce.

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 27 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků