Superbu uniklo vítězství v prestižní soutěži Zlatý volant jen o vlásek

Před několika dny byly vyhlášeny výsledky soutěže "Zlatý volant 2002", kterou německý list Bild am Sonntag uděluje už 27 let. Celkové vítězství bylo přisouzeno pětici vozů v tomto složení: Renault Espace, Audi A8, Opel Vectra, Ford Fiesta a Volkswagen Touareg.

Špatně si nevedl ani mladoboleslavský Superb - ten se ve své kategorii umístil na druhém místě a jen o chloupek jej o titul připravila Vectra od Opelu. O výsledcích rozhodovalo 28 členů poroty, jež se skládala z motoristických novinářů, automobilových odborníků ale i běžných řidičů.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků