Super Squalo: motorka s kompresorem a výkonem 200 koní

Australská společnost Vee Two připravila limitovanou edici 99 kusů nového motocyklu s pojmenováním Super Squalo. Základem mašiny je Ducati 999 SS, ale po kompletním přepracování a díky karbonovým dílům je o 2,5 kg lehčí. Litrovému motoru vdechne další sílu kompresor Sprintex 1050 a celkový výkon překoná magickou hranici 147 kW (200 k). Zákazníci, kteří složí zálohu a podepíšou objednávku, si mohou vybrat barvu. V nabídce je modrá, žlutá, stříbrná, černá a oranžová. Kdo by měl o tuhle splašenou záležitost zájem, ať si připraví 45 tis. USD (cena je bez daně; přepočet je cca 1 mil. korun).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Vee Two - Super Squalo
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků