Volvo chce rozdat auta za 22 milionů korun. Akci má spustit největší fotbalový zápas

V pondělí 3. února vypukne jedna z největších sportovních událostí na světě. A Volvo bude u toho.

První únorovou neděli bude zrak Američanů směřovat na floridský stadion, kde se odehraje Super Bowl, vrchol play-off amerického fotbalu. Na tento zápas se každoročně dívá neuvěřitelné množství lidí a příznivci amerického sportu jej berou jako svátek. Není tak divu, že firmy platí v tomto období horentní sumy za reklamy. To samozřejmě platí i o automobilkách.

Volvo XC40 Recharge oficiálně: Elektrický crossover má 408 koní a ujede přes 400 km

Volvo XC40 Recharge oficiálně: Elektrický crossover má 408 koní a ujede přes 400 km

Takové Volvo na to jde letos trochu jinak. Americké zastoupení značky slaví přes milion zachráněných životů od zavedení svých bezpečnostních inovací, mezi které se řadí například první dětské sedadlo proti směru jízdy v roce 1972. V návaznosti na číslovku milion se Volvo zavazuje, že divákům Super Bowlu rozdá zbrusu nová auta v hodnotě jednoho milionu dolarů.

Pro šanci získat nové auto se stačí zaregistrovat na oficiálních stránkách akce a naspecifikovat si svůj vysněný vůz. Můžete si vybrat opravdu jakýkoliv model - crossover XC40, sedan S90 nebo i velké SUV XC90. Pak už stačí jen sledovat Super Bowl a čekat na magický okamžik. Jak totiž asi čekáte, Volvo auta nerozdá jen tak.

Volvo vyrobilo asi nejbezpečnější auto světa. Obrněnec Arquus Scarabee jezdí i bokem

Volvo vyrobilo asi nejbezpečnější auto světa. Obrněnec Arquus Scarabee jezdí i bokem

Rozdávání aut se spustí pouze v případě, že jeden z týmů skóruje safety. K tomuto druhu skóre se docílí složením protihráče s míčem v jeho vlastní koncové zóně. Respektive jde o jedinou situaci, při které může skórovat tým, který nemá v ruce míč. Případů safety může být samozřejmě víc.

Za celou dobu existence Super Bowlu se tímto stylem skórovalo jen devětkrát, tedy skoro v jednom ze šesti zápasů. Poslední safety zaznamenal Super Bowl v roce 2014. Pokud tedy statistiky nelžou, mají Američané velkou šanci na rozdávání aut. Pro Českou republiku tato akce bohužel neplatí.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4: Jak roztomilý Japonec vyzrál na EU

Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4

Zatímco řada evropských automobilek šíří názor, že malá SUV a crossovery pohon 4x4 nepotřebují, Suzuki se s tím nepáře a v modelu Ignis jej nabízí. Po nedávné modernizaci dokonce s hybridním pohonem, který je pro daný model jedinou možností.

včera | Jan Mička | 48 příspěvků
Chevrolet Corvette C1 vzbudil rozruch v centru Prahy. Tento rudý skvost řídí žena

Chevrolet Corvette C1

Kdy jste naposledy spatřili na silnici Chevrolet Corvette? Možná docela nedávno. Jenže se s vámi vsadíme o cokoliv, že původní typ C1 z poloviny 50. let to rozhodně nebyl. Přesto i v Česku jeden takový vzácný zámořský klenot jezdí!

8.  8.  2020 | Lukáš Prejzek | 12 příspěvků
Minitest BMW M850i xDrive Gran Coupé: Osm válců a čtyři věčně vysmáté hlavy

BMW M850i xDrive GC

Třetí karosářská varianta uzavírá náš obrázek o tom, jaká vlastně nová osmička je. Zároveň nám ale nedá si nevzpomenout na jedno z nejlepších aut na trhu. To je totiž také z Mnichova.

6.  8.  2020 | Vladimír Kadera | 30 příspěvků