Volvo chce rozdat auta za 22 milionů korun. Akci má spustit největší fotbalový zápas

V pondělí 3. února vypukne jedna z největších sportovních událostí na světě. A Volvo bude u toho.

První únorovou neděli bude zrak Američanů směřovat na floridský stadion, kde se odehraje Super Bowl, vrchol play-off amerického fotbalu. Na tento zápas se každoročně dívá neuvěřitelné množství lidí a příznivci amerického sportu jej berou jako svátek. Není tak divu, že firmy platí v tomto období horentní sumy za reklamy. To samozřejmě platí i o automobilkách.

Volvo XC40 Recharge oficiálně: Elektrický crossover má 408 koní a ujede přes 400 km

Volvo XC40 Recharge oficiálně: Elektrický crossover má 408 koní a ujede přes 400 km

Takové Volvo na to jde letos trochu jinak. Americké zastoupení značky slaví přes milion zachráněných životů od zavedení svých bezpečnostních inovací, mezi které se řadí například první dětské sedadlo proti směru jízdy v roce 1972. V návaznosti na číslovku milion se Volvo zavazuje, že divákům Super Bowlu rozdá zbrusu nová auta v hodnotě jednoho milionu dolarů.

Pro šanci získat nové auto se stačí zaregistrovat na oficiálních stránkách akce a naspecifikovat si svůj vysněný vůz. Můžete si vybrat opravdu jakýkoliv model - crossover XC40, sedan S90 nebo i velké SUV XC90. Pak už stačí jen sledovat Super Bowl a čekat na magický okamžik. Jak totiž asi čekáte, Volvo auta nerozdá jen tak.

Volvo vyrobilo asi nejbezpečnější auto světa. Obrněnec Arquus Scarabee jezdí i bokem

Volvo vyrobilo asi nejbezpečnější auto světa. Obrněnec Arquus Scarabee jezdí i bokem

Rozdávání aut se spustí pouze v případě, že jeden z týmů skóruje safety. K tomuto druhu skóre se docílí složením protihráče s míčem v jeho vlastní koncové zóně. Respektive jde o jedinou situaci, při které může skórovat tým, který nemá v ruce míč. Případů safety může být samozřejmě víc.

Za celou dobu existence Super Bowlu se tímto stylem skórovalo jen devětkrát, tedy skoro v jednom ze šesti zápasů. Poslední safety zaznamenal Super Bowl v roce 2014. Pokud tedy statistiky nelžou, mají Američané velkou šanci na rozdávání aut. Pro Českou republiku tato akce bohužel neplatí.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Opel Astra 1.2 Turbo (96 kW) Elegance: Tříválec na dlouhé cesty

Opel Astra 1.2 Turbo

Faceliftovaná Astra generace K dostala pod kapotu výhradně tříválcové motory, všechny pocházejí od General Motors, nikoli z dílen PSA. Vyzkoušeli jsme silnější verzi základní dvanáctistovky, která v mnoha ohledech velmi mile překvapila.

15.  2.  2020 | Petr Schnagl | 37 příspěvků
Minitest Mercedes-Benz V300d: Šestiválec vám už chybět nebude

Mercedes-Benz V300d

Skoro 240 koní v dodávce. Kdo to potřebuje? Když se nad tím zamyslíte, tak možná právě vy...

13.  2.  2020 | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
TEST Toyota GR Supra: Nekonečné čekaní se vyplatilo. Tohle je extraliga!

Toyota GR Supra

Nová Toyota Supra je technicky příbuzná s BMW Z4. Je to až takový problém, jak se některým zdá?

11.  2.  2020 | Vladimír Kadera | 22 příspěvků