Itasha přivádí dívky z japonského porna do světa aut. Je to další asijská senzace

Poslední článek o japonském bizáru jménem Bosozuku vzbudil váš zájem. Přinášíme proto pokračování o subkultuře Itasha, která si hraje s intimností lidské mysli.

Termín Itasha si můžete vyložit dvěma způsoby. V překladu se to dá říct, jako „bolestivé auto“. Říkalo se tak ale i italským supersportům, dovezeným do Japonska v 80. letech, kdy bylo Japonsko na ekonomickém vrcholu. Pod pojmem Itasha si můžete představit automobilovou dekoraci ve formě sličných a roztomilých dívek.

Kultura Bosozuku představuje největší japonský bizár. Přesvědčte se o tom sami

Kultura Bosozuku představuje největší japonský bizár. Přesvědčte se o tom sami

Abych to vzal trochu více do hloubky, nejvíce letí vyobrazení postaviček ve stylu manga, respektive z odnože erotických videoher eroge či gal game, kde většinou integrujete s nadpřirozeně vyvinutými, spoře oděnými slečnami, které mají roztomilý hlas a neustále ve vás něco vyvolává sexuální napětí.

Tyto kresby, filmy, hry a vůbec všechno kolem se těší enormní popularitě. Itasha tyto slečny přivádí i do světa automobilů. Nejpopulárnější jsou ty z kategorie hentai, čili animovaného manga porna. Vše začalo v 80. letech, současně s celkovým boomem této subkultury, pak se díky internetu dostaly podobné japonské bizarnosti do světa.

Automobily s polepy Itasha se začaly objevovat prakticky všude na světě. Na něco podobného není problém narazit ani v závodech série GT. Existuje i další odnož, která se jmenuje Itansha. Tady jde zase o polepování motorek a jízdních kol.

Tato subkultura je spjatá i dalšími, jako jsou Bosozuku, na kterou jsme se podívali minule, ale i třeba s něčím, co se jmenuje Dekotora. A tady jde o ten vůbec největší bizár, o kterém si něco řekneme zase příště.

Minitest elektromobilu Mini Cooper SE: Kulový blesk září jasně, ale jen krátce

Mini Cooper SE

Je lépe vyvážený než benzinový originál, a navíc má dost elektrických koní na to, abychom mu mohli bez ironie říkat ostrý hatchback. S malou kapacitou akumulátorů je to ale omezená, a kvůli ceně ne právě levná forma zábavy.

včera | Miro Mihálik | 15 příspěvků
Minitest Honda Civic Type-R GT 2020: Limp Bizkit, komiksy a tanec na hraně

Honda Civic Type-R GT 2020

Honda vylepšila svůj nejostřejší model a vypustila ho mezi lidi ve třech verzích. Vyzkoušeli jsme tu prostřední, která má přinést vyvážený mix mezi sportovním a kultivovaným vozem.

30.  7.  2020 | Vladimír Kadera | 69 příspěvků
Škoda Slavia mohla být jiná, ale nastala krize. Řídili jsme ji poprvé a asi naposled

Škoda Slavia 1.5 TSI DSG

Naposledy vyráběla Škodovka kabriolet v 60. letech. Že by se tento fakt měl změnit, dávají jasně najevo studenti Středního odborného učiliště Škoda Auto, kteří postavili už sedmý koncept. Počtvrté jde o otevřený vůz, nazvaný Škoda Slavia.

28.  7.  2020 | Michal Dokoupil | 17 příspěvků