Subaru v reklamě vzpomíná na ikonické modely a vítá Outback v šesté generaci

Nové Subaru Outback se nám představilo už před dvěma lety. Australské zastoupení však nyní spouští nostalgickou reklamní kampaň.

Šesté vydání oplastovaného zvýšeného kombíku Subaru Outback se světu představilo na jaře roku 2019. Aktuální vydání modelu stojí na platformě SGP, kterou sdílí s hatchbackem Impreza a crossoverem XV. Ruku v ruce s poctivou technikou se do vozu příliš nepromítl dnešní trend digitalizace. Na EU trzích se bude prodávat s benzinovým motorem o objemu 2,5 litru.

Ken Block prodává své staré Subaru Impreza WRX STi. Překonal v něm světový rekord

Ken Block prodává své staré Subaru Impreza WRX STi. Překonal v něm světový rekord

K příchodu novinky na naše trhy by mělo dojít zanedlouho. Můžeme se těšit na velké auto s prémiovou výbavou a bohatým prostorem pro posádku. Nebude chybět ani nová generace asistenčních systémů EyeSight s americkými čipy Xilinx a švédskými kamerami Veoneer. Předkolizní brzdění bude třeba samo umět vyhýbací manévr.

Australské Subaru si nyní připomíná 25 let dlouhou pouť modelu Outback, která začala v roce 1994. Období 25 let tedy počítá od uvedení šesté generace a nikoli do dnešního dne. V rámci výročí spouští australské zastoupení reklamní kampaň, na jejíž výsledek se můžete podívat níže. Nutno také podotknout, že australská verze se od americké liší několika detaily.

Subaru 360 vystřelilo značku mezi elitu. Mohlo být skoro vším, co bylo potřeba

Subaru 360 vystřelilo značku mezi elitu. Mohlo být skoro vším, co bylo potřeba

Reklamu, ve které se postupně představí většina ikonických modelů značky, doprovází píseň Generations of Love od skupiny Jesus Loves You. Ta se stala jedním z největších hitů 90. let.

Subaru

Počátky japonského Subaru jsou v roce 1917 ve firmě vyrábějící vojenská letadla. V 50. letech se přejmenovala na současné Fuji Heavy Industries a v roce 1954 vzniklo první auto.

Pro Subaru je typické používání motorů typu boxer a pohon všech kol.

Subaru Impreza • Subaru Levorg • Subaru Outback • Subaru Forester • Subaru XV • Subaru BRZ

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Řídili jsme nové Porsche Taycan Cross Turismo: Letí na silnici, dovádí v terénu!

Porsche Taycan Cross Turismo

Dostali jsme příležitost vyzkoušet nový přírůstek do elektrické rodiny Porsche Taycan. Je praktičtější a neztratí se ani mimo zpevněné cesty.

včera | Stanislav Kolman | 4 příspěvky
TEST Subaru Forester 2.0ie-S ES Sport: Pozor, vezu rybičky!

Subaru Forester ES Sport

Subaru Forester se nyní prodává i ve verzi Sport. Nečekejte ale žádné turbohrátky, tohle je hraní si s barvičkami.

9.  5.  2021 | Vladimír Kadera | 2 příspěvky
TEST Hyundai i10 1.0 T-GDI N Line: Bejby nebude sedět v koutě!

Hyundai i10 1.0 T-GDI N Line

Městskou krabičku se sportovním vzhledem asi nebudou všichni brát úplně vážně. V Hyundai i10 se 100koňovým přeplňovaným motorem se však skrývá víc, než se na první pohled zdá.

7.  5.  2021 | Jan Mička