Subaru Tribeca se bude prodávat také v Evropě

Nové SUV automobilky Subaru, model Tribeca, které bylo nejdříve určeno pouze pro americký trh, se nakonec dočká i své evropské verze. Stejně jako ve Spojených státech tak budou i v Evropě k dostání verze pro 5 a 7 cestujících. V Americe je Tribeca vybavena šestiválcem o výkonu 184 kW (250 k), který dává točivý moment 297 Nm. Přesné ceny nebyly ještě oznámeny, ale ty americké se pohybují zhruba od 30 500 dolarů za 5-místnou verzi a 32 500 dolarů za 7-místnou verzi. V Evropě bude třeba počítat s přirážkou 30-70%.

Tip: Přečtěte si kompletní informace o Subaru Tribeca.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků